Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez?! Anyós...

Mit szólnátok ehhez?! Anyós probléma. Mindeki azt gondolja, milyen rendes a mama, megvendégel mindenkit, pedig nem is ő állja!

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem vagyunk beszélő viszonyba,mert csúnyán elárult,és tegnap rájöttem,hogy még Ő haragszik rám,mikor én csak a véleményem mondtam el!!Tegnap párom megkérte,hogy hozzon innivalót a tescoból/falun élünk/,mert ma jönnek párom lánya és az egész osztály ide kirándulásra!Ezzel nincs is gond.Telefonon szóról-szóra amit kinézet megvetette.Majd mondom neki,hogy itt a számla!Erre,hát nem gondolom tán,hogy majd ő fizeti,ennyi a legkevesebb amivel az apja hozzájárul!!Azt hittem a helyszínen felrobbanok!!Ezt úgy kellett volna,hogy figyelj fiam,az üdítőket nem tudnád te állni??!nem,hogy megveteti,aztán közli,hogy te fizeted!!Rólam egyszerűen tudomást se vett,adott még pénzt,nekem nem adta ide,csak a fiának.Szarul esik a viselkedése,mert én csak őszinte voltam,pedig csak módjával!Persze engem nem is hívott,hogy menjek el segíteni...NADE,oda fogok állítani 2 tálcs gyümölcskrémessel,teleetettem a gyerekeket,hogy az ő kajája ne keljen nekik!Tudom,hogy ez aljas dolog!
2012. jún. 4. 05:42
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Miért kell kötekedned?Te tudod,vagy én,hogy áll anyós anyagilag?Van közöm hozzá!mert ha neki van joga a mi pénzünk felett"rendelkezni",akkor nekem is van jogom.Nem írtam azt,hogy nehezünkre esett beszállni a költségekbe,csak nem ilyen módon kellett volna!Mint írtam is!Igen az ő gyereke(párommé),félig már az enyém is,természetes,hogy segít(tünk).
2012. jún. 5. 17:53
 32/33 anonim ***** válasza:

Akkor meg most mégis mi a problémád? Az, hogy nem udvarolt téged körbe, hogy szállj be a költségvetésbe?

Ha ennyire evidens, hogy beszálltok talán eleve odaadhattátok volna vagy felajánlhattátok volna..

2012. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
nem kell engem körbe uráljon,de az agyamra megy ezzel a viselkedéssel.Nem ez volt az első!pl.volt itt búcsú,3 gyerekünk van összesen,mindegyik kapott 1 általa kiválasztott játékot,mellé ettek,ittak,fagyiztak és hintáztak.(1 kör a hintán minimum 500ft/fő)csak sejtsd az összeg végétt.Nem is egyszer ültek fel,ezt szorozd 3-mal!Mentek a mamának mutatni,hogy mit kaptak,erre a Nagyságos asszony:CSAK ennyi??!Hozzáteszem,hogy 100ft-ot nem adott nekik költőpénznek!Te mit szólnál,ha állandóan lefikázna a gyerekek előtt?És ez nem az első volt.Igazából azt se nagyon értem miért is kellett volna beszálljunk most a költségekbe,hiyz ő hívtí meg magukhoz!Ha én meghívom ide őket,eszembe se jut azt kérni,hogy ezt Te fizeted,mert te vagy a mama!Én hívtam én fizetek!na mindegy.
2012. jún. 6. 05:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!