Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez?! Anyós...

Mit szólnátok ehhez?! Anyós probléma. Mindeki azt gondolja, milyen rendes a mama, megvendégel mindenkit, pedig nem is ő állja!

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem vagyunk beszélő viszonyba,mert csúnyán elárult,és tegnap rájöttem,hogy még Ő haragszik rám,mikor én csak a véleményem mondtam el!!Tegnap párom megkérte,hogy hozzon innivalót a tescoból/falun élünk/,mert ma jönnek párom lánya és az egész osztály ide kirándulásra!Ezzel nincs is gond.Telefonon szóról-szóra amit kinézet megvetette.Majd mondom neki,hogy itt a számla!Erre,hát nem gondolom tán,hogy majd ő fizeti,ennyi a legkevesebb amivel az apja hozzájárul!!Azt hittem a helyszínen felrobbanok!!Ezt úgy kellett volna,hogy figyelj fiam,az üdítőket nem tudnád te állni??!nem,hogy megveteti,aztán közli,hogy te fizeted!!Rólam egyszerűen tudomást se vett,adott még pénzt,nekem nem adta ide,csak a fiának.Szarul esik a viselkedése,mert én csak őszinte voltam,pedig csak módjával!Persze engem nem is hívott,hogy menjek el segíteni...NADE,oda fogok állítani 2 tálcs gyümölcskrémessel,teleetettem a gyerekeket,hogy az ő kajája ne keljen nekik!Tudom,hogy ez aljas dolog!
2012. jún. 4. 05:42
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
A pénzt másra adta.teljesen normálisan beszéltem vele,bár nem érdemli meg!Máskor is mindig velem számolt el amikor vásároltunk neki.
2012. jún. 4. 07:34
 22/33 A kérdező kommentje:
köszi 19-es,legalább te megértesz..
2012. jún. 4. 07:35
 23/33 anonim ***** válasza:
93%

Igen meg kellet volna beszélni.Mikor az arról volt szó hogy üditő, fel kellet volna ajánlani hogy azt ti veszitek,ha a nagyi erre azt mondja hogy nem, azt ő álja akkor odaadni neki a számlát.


oda fogok állítani 2 tálcs gyümölcskrémessel,teleetettem a gyerekeket,hogy az ő kajája ne keljen nekik!Tudom,hogy ez aljas dolog!


Ez a viselkedés pedig nem aljas hanem gyerekes.

2012. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kell megbeszélni,hogy ki mit fizett?!"


Nos, pont ezért! Mert ezekszerint ha te is ilyen félreérthetően fogalmazol hát anyóspajtással se megy jól a kommunikációtok az egyértelmű.

Tényleg érthetetlen a szöveg.

- Szóval nem ő volt a boltban hanem a párod?

akkor azt vehetet volna a mit gondol. Vagy most a párod kérte meg őt vagy mi??

- A párod lánya nála lessz s nem nálatok akkor

ő vendégli meg őket hát álja? Ha ti házatokhoz mennek akkor ti.

Egyépként nem kell mindent felkijáltó jellel írni mert nem szokás idegenekkel ordibálni sem.

2012. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
87%
Juj. :D
2012. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
69%

Szoval mamanal lesznek a gyerekek, de ti alljatok az uditot...eleg furcsa felallas:D

Meg az en kommentem utani kommentedet is eleg nehezen hamoztam ki. Szoval fogalmazasbeli problemaid vannak, lehet ebbol kovetkezett a felreertes.

2012. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Oké. A Mamánál lesznek és ti álljátok az üdítőt- ami nem olyan rohadt nagy tétel..

Ha már vagytok olyan cukimukik és bevállaltok egy osztálybulit amit aztán anyósodra lőcsöltök, igenis fizessétek ki a nyomorult üdítőiteket!!

2012. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig nem értem mi bajod van!


A gyerek, akkor ezek szerint a párod lánya, tehát kvázi valamilyen szinten a tiéd is, közösen vállaltok érte felelőséget.

A gyerek az egész osztályával, elmegy vendégségbe az anyóshoz, gondolom vannak legalább harmincan. Ti nem tudjátok a gyerekeket meghivni, gondolom nincs annyi hely nálatok.

Na most hihetetlen mennyire szűklátókörű vagy: attól, hogy az anyósod jól áll, még nem jelenti azt, hogy annyira jól állhat, hogy kb.30 embert, ráadásul idegenek gyerekeit megvendégelje.

A kislány pedig a ti gyereketek, a ti felelőségetek, attól, hogy anyósodnál lesz a barátaival vendégségbe, még szép, hogy beleadtok valamit, és nem várjátok el , hogy a mama állja az egészet. Igy is baráti, hogy csak az üdítők árát kéri el (gondolom etetni is kell őket, érdekes, ezekszerint azt ő állja.) Irtad, hogy ti most nem engedhettek meg magatoknak semmi kiadást. Nos akkor nem kell vendégséget szervezni, se neked se a gyereknek, se hozzátok, se máshová. Mivel a ti gyereketek, igy mindenképpp bele kell adni valamit, de ti most nem álltok úgy.

Korban inkább hozzád állhatok közel mint az anyósodhoz, mégis igy gondolom. Igy tisztességes.

2012. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók!Az a bajom,hogy nem beszélte meg velünk,hogy mi vesszük az innivalót!Már írtam,hogy megvettük volna szó nélkül ha azt mondja,hogy"fiam,álljátok ti az üdítőt a gyerekeknek,jó?"Nem azt,hogy utólag közli,hogy az a legkevesebb,hogy kifizeted!szerintem,nem így kell!Nekünk SEMMI közünk az egész kiránduláshoz,szó sincs arról,hogy mi szerveztük!Anyós,unoka exfeleség.Valamint nem mama álta a dolgot,vagy csak minimálisat,mert közölte a volt menyével,hogy te ezt meg ezt fizeted!Azért írtam azt,hogy mama jól áll,mert pár éve volt ugyanilyen "buli",és akkor mama se dolgozott és mégse kért senkitől semmit.Szerintem ez azért érdekes.Legalábbis én ezt gondolom.
2012. jún. 5. 07:03
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nekünk SEMMI közünk az egész kiránduláshoz,szó sincs arról,hogy mi szerveztük!Anyós,unoka exfeleség.Valamint nem mama álta a dolgot,vagy csak minimálisat,mert közölte a volt menyével,hogy te ezt meg ezt fizeted!Azért írtam azt,hogy mama jól áll,mert pár éve volt ugyanilyen "buli",és akkor mama se dolgozott és mégse kért senkitől semmit.Szerintem ez azért érdekes.Legalábbis én ezt gondolom."


Már hogy ne lenne közötök hozzá? A Ti gyereketek osztályának szervezett buli. Ennyi, nincs tovább. Ez éppen elég ahhoz, hogy ne húzzátok ki magatokat alóla.

Ja, hogy nem is a te gyereked?? Bocs!! A férjednek, párodnak ki kell segíteni az anyját ha az arra kéri.

Neked mégis mi közöd van hozzá, hogy anyósodnak menny pénze van?? Az, hogy pár éve tartott bulit és akkor jól állt egy dolog- megint egy másik dolog, hogy azóta bizony állat szarul. Ha nem akarja vagy nem tudja kifizetni, igenis nektek kell. A ti gyereketeknek és annak az osztályának tart bulit, nem magának.

2012. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!