Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez?! Anyós...

Mit szólnátok ehhez?! Anyós probléma. Mindeki azt gondolja, milyen rendes a mama, megvendégel mindenkit, pedig nem is ő állja!

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem vagyunk beszélő viszonyba,mert csúnyán elárult,és tegnap rájöttem,hogy még Ő haragszik rám,mikor én csak a véleményem mondtam el!!Tegnap párom megkérte,hogy hozzon innivalót a tescoból/falun élünk/,mert ma jönnek párom lánya és az egész osztály ide kirándulásra!Ezzel nincs is gond.Telefonon szóról-szóra amit kinézet megvetette.Majd mondom neki,hogy itt a számla!Erre,hát nem gondolom tán,hogy majd ő fizeti,ennyi a legkevesebb amivel az apja hozzájárul!!Azt hittem a helyszínen felrobbanok!!Ezt úgy kellett volna,hogy figyelj fiam,az üdítőket nem tudnád te állni??!nem,hogy megveteti,aztán közli,hogy te fizeted!!Rólam egyszerűen tudomást se vett,adott még pénzt,nekem nem adta ide,csak a fiának.Szarul esik a viselkedése,mert én csak őszinte voltam,pedig csak módjával!Persze engem nem is hívott,hogy menjek el segíteni...NADE,oda fogok állítani 2 tálcs gyümölcskrémessel,teleetettem a gyerekeket,hogy az ő kajája ne keljen nekik!Tudom,hogy ez aljas dolog!
2012. jún. 4. 05:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, a pofám leszakad... Mi ez a hiszti?

Ha elmegy a boltba helyettetek, ti fizetitek, és vállaljátok, hogy nem olyat vesz, amilyet szeretnétek. Ha akartok valami különlegeset, akkor:

a) leírjátok neki pontosan, hogy mi kell

b) megveszitek magatok.


Nem mindegy, milyet vesz? az is szivesség, hogy elmentek megvenni egymásnak dolgokat. Le kell tisztázni, hogy mit ki fizet, és akkor nem kell jönni a gyakorira sírni ráadásul úgy, hogy nincs ember, aki megértené, mi is a probléma... Szerintem ez csak a te fejedben létezik.

2012. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem ő vett nekünk!!!elírtam!És igenis hisztizek,mert munkanélkül vagyok és hónap elején nagy érvágás 3-4000ft,úgy hogy nem is számítasz arra,hogy ezt ki kell adni!!Miért kell megbeszélni,hogy ki mit fizett?!szerintem alapvető dolog,hogy ha valaki másnak veszek valamit,az fizeti akinek kell.Nem akit megkért!
2012. jún. 4. 07:09
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

"Tegnap párom megkérte,hogy hozzon innivalót a tescoból.."


Ez azt jelenti, hogy tegnap a páromAT megkérte AZ ANYÓSOM, hogy hozzon innivalót a tescóból.


Csak a kérdező nem tud se írni, se fogalmazni, találjuk ki mi, mit akar elmesélni! Az ilyen miért nem olvassa át, mielőtt kiteszi, amit megírt? Egyáltalán minek ír?

2012. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy értelmetlen lett,de tudok írni és fogalmazni,csak ez valahogy így sikerült!Muszáj csesztetni?!
2012. jún. 4. 07:10
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
De most nem a kérdező párjának a lányát és annak osztályát kell megvendégelni? Mert akkor miért is az anyós fizet? Mi köze ehhez az anyósnak?
2012. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem csesztetés, csak nehéz kihámozni,most mi is van valójában. A másik-ha jól értem a történetből anyósod nem magának vetetett dolgokat,hanem a lány egész osztályának? Ezt meg talán igenis apuka fizesse és ne a nagyi, nem???
2012. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Rólam egyszerűen tudomást se vett,adott még pénzt,nekem nem adta ide,csak a fiának.


Akkor végülis adott pénzt nem?Ti mivel járultok hozzá az osztálykiránduláshoz?

2012. jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez tenyleg eleg ertelmetlen lett:D

Szoval akkor parod lanya, es annak osztalya jon oda hozzatok kirandulni.

Mama pedig ugy gondolta, vegyetek nekik uditot. Neked ugy tunt, hozza akar jarulni a dologhoz. De mikor megjottetek a boltbol es odanyujtottad neki a szamlat, akkor felhaborodott, hogy azt nem o akarja fizetni. (Elkepzelheto, hogy elozoleg mama hozza akart jarulni, de te olyan hangsullyal, pofa vagassal nyujtottad at a szamlat, hogy meggondolta magat, vagy csak mivel elozoleg mar rossz viszonyba keveredtetek, es te adtad at a szamlat, neked nem fizet)

Egyebkent semmi ertelme az o udito vasaroltatasanak. Ugy ertem mi koze hozza, hogy mit vesztek az osztalynak?

2012. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
35%
na neked is jól indul a reggeled. :) anyós kib*szik veled és még itt is lecsesznek
2012. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Na akkor mégegyszer!Azt nem írtam,hogy a mamához mennek,ő bevállata!Anno is mentek hozzá,akkor még jóba voltunk,még segítettem is ott neki!Szívesen hozzájárultunk volna,természetesen DE ezt meg kellett volna beszélni,nem így ahogy ő oldotta meg!A gyerek anyjával is közölte,hogy x összeget küldjön el!Másrészt elég jól állnak mamáék,ezt kicseszésből csinálta,mert itthon összeakart minket ugrasztani!
2012. jún. 4. 07:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!