Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves férfi milyen...

Egy 25 éves férfi milyen szoros kapcsolatot ápoljon a családjával?

Figyelt kérdés

... úgy értem, hogy van a párom, aki 25 éves és nagyon szoros családi kötelék fűzi a családjához, ami alapból szép és tiszteletreméltó. De nem túlzás az, hogy reggel ráír MSN-en az apja: "szia, mi újság? hogy vagy? mi a terved mára?" - amire persze Ő azonnal válaszol. Este pedig megint ráír és chat-elnek Facebook-on: "szia, puszilunk, mi újság? hogy telt a napod?" Ilyesmik...

Közben mi együtt élünk, és az estéjét Ő nem velem tölti, hanem az ideje nagy részében az apjával chat-el (vagy valamelyik testvérével - 3-an vannak, kis korkülönbséggel).

Mielőtt megkérdeznétek, nem, nem vagyok féltékeny, vagy irigy, nekem is normális családom van és összetartó... csak hát, ezt, amit ők csinálnak, már nem túlzás egy kicsit...?

Én attól félek, hogy nem fogok beleférni egy ilyen szoros családi kötelékbe, mint az övék...

Köszi a válaszokat! :)


2012. jún. 5. 09:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, lehet írta valaki, de nem olyan a párod mint Marshall az Így jártam anyátokkal-ból?



Bocs az Offért :)

2012. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát, most, hogy mondod... :D Neeem, nem bántom őt ezzel! ;)

De amúgy környezetvédelem stimmel, meg az is, hogy vannak neki mindenféle haverjai, akikkel hülyeségeket csinál. Ha az ő karakterére hasonlít, akkor remélem előbb-utóbb elvesz és nem csak közel tíz év múlva, mint Marshall Lily-t! :)))

2012. jún. 5. 14:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Arra a részre gondolok, mikor a családjával vacsorázott webcammal :D (azt mondták minden vasárnap) :D meg, hogy az apukája mindig felhívta :) szerintem mondjuk aranyos srác lehet, de tényleg icipicit kevesebbet kellene chatelni a szülőkkel :)
2012. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ugye?? Szerintem is... :D

(És egyébként tényleg aranyos srác! :$ )

2012. jún. 5. 16:27
 15/16 anonim ***** válasza:
háááááát, ami engem illet, nem vesznénk össze a párodon. Én nem bírnám vele egy hétig sem.
2012. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15


Nekem eddig minden ex-barátom olyan volt, aki férfias és nem kötődött a családjához és kő-punk, vagy igazi "macho" - olyanok, akiktől tutira felszökött a szüleim vérnyomása, ha hazavittem őket.

Szóval nekem most éppen egy ilyen fiúra van szükségem, ezek után, ilyen anyuci pici fia típusra... :) Mert rájöttem, hogy családot akarok és a kő-punk, vagy a "macho" nem igazán efelé tendált...

Csak, hát, mivel pont az ellentéte barátaim voltak eddig, ezért én nem is igazán tudom, hogy mennyire kell szorosnak lennie egy huszonéves fiatalember kapcsolatának a szüleivel.

Ezért kérdeztem meg itt, hátha valakinek volt hasonló tapasztalata. :)

Egyébként nagyon jól kijövünk egymással, nagyon szeretjük egymást, ez az egy, ami engem kicsit zavar benne (egyben viszont valahol tetszik is, hogy Ő ennyire család-centrikus).

Szóval biztos nem vesznénk össze rajta, mert nem adom semmiért senkinek!!! :D <3

2012. jún. 18. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!