Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek 19 éves lányotok...

Megengednétek 19 éves lányotoknak, hogy rendszeresen járjon hozzá a barátja, aki 31 éves? Illetve megengednétek, hogy együtt aludjanak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 11:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%
Nincs értelme eltiltanod őket egymástól, ezen azt értem, hogy ha nem engeded, hogy nálatok aludjanak vagy találkozzanak, akkor a lányod fellázad és a végén még el is költözik otthonról a fiúhoz. Én nem szeretném, hogy a lányom egy 12 évvel idősebb, iszákos palihoz költözzön, inkább hagynám őket és reménykednék, hogy észhez tér.
2012. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen megengedném. És még örülnék is annak, hogy nálunk vannak.
2012. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
A szüleinél lakik(ami szerintem teljesen megérthető), azért van sokat a lányomnál, mert este 6-7 fele jön a lányomhoz, a lányom pedig behívja. Az együttalvásról annyit, hogy pénteken lenne róla szó, mert máskor a fiúnak reggel dolgoznia kell.
2012. jún. 6. 12:03
 14/33 anonim ***** válasza:
76%

Nem tiltani kell, hanem nyugodt hangnemben megmagyarázni neki,mi lehet a hátránya ennek a kapcsolatnak.

Bár ez kicsit megkésett.Már kiskorában el kell kezdeni megmagyarázni a gyereknek, milyen emberekkel érdemes kapcsolatot kezdeményezni és milyenekkel nem.Megtanítani, hogy felismerje és helyén kezelje másokban a hibákat és erényeket.

2012. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
48%
Igen, megengedném, mert nem akarnám elvadítani a lányomat. Viszont 19 éves, akármennyire is felnőtt, még tapasztalatlan és nincs egy szinten a pasival. De úgyis hiába beszélsz neki, meg kell élnie bizonyos dolgokat és magától tapasztalatokat szereznie. Védekezésre duplán vigyázzanak. Az életkornál meg az iszákosságot nagyobb problémának gondolom, ennyi idősen már kiszórakozhatta volna magát és kinőhette volna az iszok-hányok korszakot.
2012. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista a fiú, csak szereti a piát. Magyarán, ha felmegy az itteni bárba megiszik 1-2 sört, vagy bulik alkalmával iszik.
2012. jún. 6. 12:08
 17/33 anonim ***** válasza:
87%
ha meg tudja állni, hogy nem lesz részeg és abba tudja hagyni, akkor nem nevezném italozásnak. 1-2 sör alkalmanként nem a világ.
2012. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy valaki megiszik 1-2 sört alkalmanként még elég messze van az alkoholizmustól. Engem inkább a korkülönbség zavarna.
2012. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%
életem legnagyobb szerelme is 13évvel volt idősebb nálam lehetett vele komoly dolgokról beszélni.
2012. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
A férjem 11 évvel idősebb nálam és még soha senkinek nem volt baja ebből. Csak pislogok, hogy itt milyen ördögtől való dolognak tartják egyesek ezt a korkülönbséget. Tessék mondani, hogy váljak el, vagy gravírozzam át a személyijében a születési évét egy százas szöggel?
2012. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!