Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek 19 éves lányotok...

Megengednétek 19 éves lányotoknak, hogy rendszeresen járjon hozzá a barátja, aki 31 éves? Illetve megengednétek, hogy együtt aludjanak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 11:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
38%
ennyi idősen már ne ez legyen a kérdés. felnőtt a lányod, már nem szólhatsz bele, h kivel jár. hogy a csávó néha legurít 1 sört az nem a világ, de vigyázni kell, nehogy alkoholizmusba menjen át a dolog.
2012. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
45%

Az "imádja a piát" igencsak távol áll attól, hogy "bulikban iszik", vagy attól, hogy legurít 1-2 sört a bárban - gondolom, nem naponta teszi ezt. A korkülönbség nem sokat számít, ha a lányod érettebb, mint a kortársai. Az édesapám és a kedvese között tizennyolc (!) év van, és már tíz éves együtt vannak. Imádjuk a lányt, a korkülönbség legfeljebb abban látszik meg, hogy apu fiatalabbnak tűnik a koránál. :)

19 éves lány esetében nem az a kérdés, hogy engedd-e, hanem az, hogy miért gondolod, hogy módodban áll beleszólni? És ne gyere azzal a szöveggel, hogy "amíg az én házamban lakik...", mert a szülők így szokták a legsikeresebben elmarni maguk mellől a csemetéiket. Ha a lányod egyébként normális és rendes, és mint mondod, a férfi is az, akkor mi a probléma?

2012. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
38%
Ha megtiltod (???) neki az együtt alvást, ne csodálkozz, ha később rád se fogja nyitni az ajtót...
2012. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ez olyan izé. 31 éves férfi aludjon nálunk a 19 éves lányomnál. Ez olyan... Nem is önmagában az, hogy 12 évvel idősebb nála, én is 19 évesen kezdtem járni a 10 évvel idősebb -mostmár- férjemmel... De egy réges ég felnőtt idegen férfinak kell nálunk aludni? Ez olyan... Nem tudom lehet én vagyok begyöpösödött, de egy 19-20 éves fiút jobban tolerál az ember, az valahogy más, de hogy egy 31 éves faszi járjon hozzánk fel aludni? Hát.. Na.


Nem a 12 év miatt, de ez amilyennek tűnik nem egy jó parti. Ő akar hozzátok menni, 31 évesen otthon lakik anya pici fia és szereti a piácskát?

2012. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy 31 évesen ez a tipikus kényelmet kereső agglegénynek tűnik. Van egy fiatal csaja, akinél lóghat, amennyit akar. Véletlen sem az ő területén. Amúgy is otthon lakik még, ami szintén kényelmes. Nálunk a családban azok a lányok akik ilyet szedtek össze mind oda jutottak, hogy a fiúk borzalmasan kényelmesnek találták a dolgot és eszükbe sem jutott lépni bármerre is előre a kapcsolatban, minek is?
2012. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
Megkérdezi a kérdező, hogy megengedném-e, hogy nálunk aludjanak meg odajárjon a pasi. Azt válaszolom, hogy igen és még örülnék is annak, hogy nálunk vannak (és nem máshol), erre egy v.dbarom idióta lepontoz, hogy a válaszom nem hasznos. Ha azt válaszoltam volna, hogy az eper piros, szerintem az nem lenne hasznos válasz! De csak mert nem ért egyet, a válasz még nem haszontalan!Az ilyen s.ggfejek miatt érzem néha teljesen feleslegesnek a válaszadást!
2012. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
55%
Az én párom is 31 éves, és nyilván többet iszik, mint egy 19 éves... (Haverokkal három sört meg egy pálinkát péntek este havonta kétszer...) Viszont neki egy 19 éves még gyerek... Öcsémnek ilyen idős a barátnője, és kislányként beszél róla, persze kedveli, mert aranyos, de hozzá képest tényleg egy kislány még. Én megengedném, hogy ott aludjon, de azért ne minden pénteken, átengedném a lányomat a fiúhoz is. Bár valószínűleg nálunk többet lennének... 25N
2012. jún. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%
az igaz hogy nagykoru de ha szeret a gyermeked és elfogadná a tanácsaidat akkor probáld meg lebeszélni erről a kapcsolatrol. tul fiatal ahhoz, hogy tönkre tegye az életét, aztán meg egyedül marad a gyerekkel ha lesz neki és késöbb jön rá, hogy nem a megfelelöt választotta. és most jön az a hozzá szolásom, amit sokan utálank de nem baj.sajnos kiveszett az emberekből a keresztényi tanácsadás, a modernizálodással a társadalom is hanyatlik az erkölcs és egyébb téren. ezért van annyi lány anya mert szabad gondolkozást támogatják, és a divat a cél, nem az észszerüség.ha valaki szüz az már nevetségesnek tartják és kivetik a társaságbol. de ha meg van a baj akkor meg fogják a fejüket.a lányod jobb lenne ha korban hozzá illö férfit várna az élettöl, aki nem csak nöként hanem em,berként is tiszteletet kap a társátol, és a szeretet jegyében élhetnék le együtt az életüket. de különben ha rám halgatsz, azt csinál mindenki amit akar, DE: amit vet az ember azt is aratja, utánna meg ne panaszkodjon. remélem segitettem pusssz kata
2012. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Utolsó jöhetsz itt a keresztényes dumával, de nincs értelme annak, amit mondasz. Ha már gyerekkel egyedül maradásról irkálsz, akkor eleve hülyeség, hogy inkább vele egy időset kell választani, mert egy 30 éves férfi kevésbé valószínű, hogy lelép a gyerek elől, mint egy 19 éves hülye gyerek.

Meg olyan férfi kell, aki nőként és emberként is tisztel, ezért nem jó az idősebb, vele egy idős kell? Ez mitől függ? Megint nézhetjük úgy is, hogy a 19 éves még sátorozást, meg dugást akar, az idősebb meg társat.


Itt a korkülönbség hagyján, inkább az, hogy miért nálatok kell a felnőtt faszinak lógni, meg miért szeret inni.

2012. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%
már megbocsáss de nem neked irtam a választ, és nem voltam tiszteletlen, nem beszélve a trágár szavaidrol. itt le is zártam a hozzászolást ezen a téren mert én béke szerzöként gondolkodom, a te stilusod pedig pont az ellenkezője, ugy gondolom itt emberek szabadon segitenek ki-ki a gondolkodása szerit a kérdezönek, és nem a válaszadok közötti vita és egymás sértegetése a cél. kivánok további szép napot neked is és mindenkinek. tisztelettel kata
2012. jún. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!