Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz egyes társkeresős...

Mit szólsz egyes társkeresős nők magas elvárásaihoz? Eszedbe jutna ilyen nőkkel családot tervezni?

Figyelt kérdés

Csak egy létező példa a sok közül:

Elvárja, hogy a jelöltnek legyen nagy lakása, családi ház előnyt jelent. Legyen autója, ami tíz évnél fiatalabb. Ne legyen adóssága. Legyen minimum fél millió forintos fizetése, de jobb, ha eléri a milliós nagyságrendet.

Of course minimum jóképű, sportos, művelt, vele egykorú, vagy fiatalabb legyen.


Mit gondolsz az ilyen nőkről? A fellegekben járnak? Nem gondolnak bele hogy ha van ilyen az vagy foglalt, vagy nem egy számítógép előtt görnyedve keres barátnőt, mert nem szorul rá? Netalántán, nem ismerik a nagy magyar valóságot? Ezek a nők nem gondolnak bele, hogy egy ilyen férfi ha létezik és összejönnek akkor sem sokáig lesz az övék? Csak anyagias az ilyen nő, vagy vannak érzelmei is?


Ha van véleményed, ne tartsd vissza!



2012. máj. 31. 09:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Oh, mert a férfi oldalon nincsenek meg ugyanezek :)


Legyen Playmate, tehetős család sarja és mellé atomfizikus - az úriember meg egy pocakos ötvenes, de neki jár a fenti típus.


Egyébként a társkeresőkön kicsit turkálni kell a szemétben, hogy kincset lehessen találni, de lehetséges. A férjemmel is ott ismerkedtem meg.

2012. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%

Miert ne lehetne ilyen elvarasa gondolom fiatal jol kinező lány a hirdető.

Ha nem jon ossze majd lejebbadja. En nem tarskeresozom de az elvarasaim hasonloak voltak a ferjem megfelel a kritériumoknak. Idosebb par evvel de nalam amugy is inkabb az idosebbek jonnek be.

Igaz ennem tarskeresoztem de gondolom ezek a csajok azert tarskeresoznek hogy elvarasaiknak megfelelot talaljanak.söpredeket vagy minimálbérből élőt gyerekeset alberletest igenytelent amugy is talalnanak azokat gondolom levakarni se tudjak

2012. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Hát mivel én magam is nő vagyok, nem szoktam más nők adatlapját nézegetni társkereső oldalakon :) De mindig meglepődök, ha ilyeneket hallok. Többször is leírtam már itt is, hogy mégis milyen jogon várnám el mástól, hogy "többre vigye", mint amennyire én vittem?


De amúgy szerintem az ilyen nők vagy tényleg atom jól néznek ki, és mellette még jók is az ágyban, és akkor esetleg tudnak maguknak egy ilyen férfit fogni, bár azért így sem biztos, főleg, hogy ilyen paraméterekkel rendelkező férfiból nincs túl sok, viszont ilyen óhajokkal ezek szerint sokan rendelkeznek, vagy pedig éldegélnek 60 éves korukig, amikor majd rájönnek, hogy irreálisak voltak az elvárásaik.

2012. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

"minimálbérből élőt gyerekeset alberletest"

úgy írod ezt, mintha valami betegség lenne...

2012. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%

Én kíváncsiságból voltam fent a társkeresőkön. A nők nagy része kamuból van fent. A barátnőm is csinált ilyen "kamu maca" reget, csak poénból. Csak ilyen csaj van, aki szórakozni jár.

Rájöttem arra, hogy normális és aránylag jó férfi kevés van.

Két részre osztanám a férfitömeg nagyobb felét:

1. a jóképű, (esetleg jobbmódúbb)vagy kamuzós, de szexkapcsolatot keres (ez biztos, hogy nős, vagy barátnője van, vagy szexet akar, mert egy jó pasi nincs rászorulva a társkeresőre, ha egy partnert akar keresni).

2. a csúnya és /vagy alacsony, komplexusos, csóró: akik persze üldözik a "szebb" lányokat, és persze hogy 3 gyereket akarnak és házasságot. És persze csakis KOMOLYAT!


A lányos részt kicsit néztem meg, de sok prosti van, sok kamu, sok komolytalan, sok "önbizalomnövelő" hölgy.

Akik tényleg társat keresnek, én nem láttam ilyen fellegekben járó kritériumokat. Esetleg annyi, hogy legyen magas, jóképű, intelligens és valami jó munkahelye.

2012. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Én randiztam férfiakkal "levelező szimpátia" alapján, nos élőben egyik sem jött be, sőt, valamelyik annyira gáz volt, simán az ismerőseim körében jobb pasik vannak.
2012. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
45%
Nem betegsegkent irtam de rengeteg az ilyen akik kapaszkodnanak én házas nőként is alig birom lerazni nemhogy mikor meg nem voltam az.mindenkinek vannak elkepzelesei es abban a körben keresgél.minek menne hozzá egy olyanhoz aki nem felel meg az elvárásainak ugyse lenne boldog
2012. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ők a hivatásosak, és munkát keresnek a társkeresőkön, de egyértelműbben nem fogalmazhatnak.
2012. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként a kérdésre válaszolva. Vannak nagyon normális férfiak fent, és mindenki a maga szintjén keres társat. Tehát egy okos, helyes, gazdag pasi aki komoly kapcsolatot keres, nem fog egy ilyen nővel leállni, aki eleve kiköti a feltételeket, hacsak az érzelmi iq-ja hasonló szinten nyugszik. Aki ugyanilyen felszínes azok összevalóak. Az ilyen nők általában vagy egyedül maradnak, vagy nagyon le fogják hamar adni az igényeiket.
2012. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
2 házzal és 3 lakással a nevemen nem hiszem hogy lennék...amigy jol írtad meked is volt gyereked neki is egymashoz illetek mindenki olyat keressen amilyen, aki szintben illik hozzá. Ezt mondta a pszichologussom is ne adjam szinten alul. Megfogadtam és boldog vagyok.
2012. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!