Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férj hűtlensége esetén a...

Férj hűtlensége esetén a feleségek miért nem saját magukba keresik a hibát, miért a szeretőben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
91%
Mondok jobbat:Miért nem a férjükben keresik a hibát?
2012. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
26%
Első. Gondolom te soha semmit sem csináltál rosszul. Egy kapcsolathoz két ember kell, és mind a két fél hibás. Legyen az akármi.
2012. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
72%
Én csak általában ezt látom.1 vagyok.
2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
83%
Akkor én is mondok mást: ha a feleségben van a hiba, akkor a férj miért nem beszéli meg vele. Illetve, ha ezt megtette, akkor miért nem válik el előbb, és d*g meg más nőket úgy?
2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg a kapcsolatban,ami ugyebár mindkét félen múlik...
2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
87%

Én is beszállok a vitába: nem igaz az sem, hogy mindkettőben van ilyenkor hiba, mert a férfiaknál előfordul egy incifinci jelenség, a kapuzárási pánik, ami pedig a legdögösebb, legszuperebb asszonyka mellett is megjelenhet.

A fiataloknál kapuzárási pánikhoz hasonlóan előfordulhat az is, hogy újdonságra vágynak, de a régi is kell. Itt maximum annyit lehetne felróni a nőnek, hogy nem tud másik nő lenni, tehát semmit.

Szóval a mindkettőben van hiba nem mindig igaz.

De hogy visszakérdezzek: ha a férfinak mehetnéke van, akkor miért nincsen benne annyi, hogy előtte szakít, és miért lép félre féreg módon, tovább hazudva a párjának?

2012. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
25%

Mert lehet hogy a feleség olyan hárpia akinek nem lehet mondani semmit sem, mert mindenen kiakad/hisztizik/besérül/sír. Nekem volt ilyen barátnőm, hogy semmit sem lehetett mondani neki, mert elkezdett sírni, és ott is hagytam 3 hónap után, mert elegem volt az állandó nyekergéséből.


Lehet amiatt is, hogy a nő elhitette a férjjel hogy nélküle nem tud élni, és emiatt lépett félre.


De lehet teljesen tudatalatti is, amikor nem lehet megmondani, hogy miért, csak azt hogy valami rossz, és máshol keres vigasságot.


Nem azt mondom, hogy a feleség hibája egyedül, de ő is tehet róla. Ezt kéne felfogni kedves válaszolgató asszonyok!

2012. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget. A szeretőnek nem kell rácuppannia családos férfira, mert erkölcstelen, a férfiban meg legyen annyi, hogy akkor elválik, mielőtt elkezdené csalni a nőt, ha meg csak a gatyája zizeg, akkor próbálja a feleségében megtalálni a jót.

A nő lehet, hogy hibázott, de mégsem vágott át senkit.

2012. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
17%

ez jó kérdés!!

én is összejöttem egy nőssel,rossz volt már nagyon a kapcsolatuk,a gyerekek miatt voltak együtt. el is akart váálni miattam,de a nő nem engedte el,mert minden a nö neven volt,mondta hogy csak a ruhait viheti el.a cég amit ő épitett fel az is a nő neven van.igy otthon maradt.

de amugy már megcsalta elég sok nővel a feleségét,amiröl a nő tud is.

én meg ezt nem értem,hogy h alazkodhat meg ennyire valaki,h orrba szájba csaljak és mégis vele marad...de ez egy másik kérdés.

2012. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
19%

"De hogy visszakérdezzek: ha a férfinak mehetnéke van, akkor miért nincsen benne annyi, hogy előtte szakít, és miért lép félre féreg módon, tovább hazudva a párjának?"


Azért mert senki sem tökéletes, és ugyanúgy vannak számító/alattomos nők is.


Sőt, ennyi erővel a feleség hűtlenségéről is lehetne beszélni!

2012. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!