Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig egy nagyon fiatal lány...

Mindig egy nagyon fiatal lány van az emlékeimben kiskoromból, ki lehetett az?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség, de emlékszem, hogy kb. 3 éves voltam, mikor gyakran jött hozzánk egy lány, 17-18 éves lehetett maximum. Apám egyedül nevelt, sok barátja volt, de ez a lány többet volt nálunk és volt, hogy apámmal veszekedtek. Már nem emlékszem annyira az arcára, mert nagyon rég volt, de barna, hosszú haja volt. Aztán egyszer csak nem jött többet és semmi nem maradt róla, apám sem mondott semmit, mikor kérdeztem. Csak a fejemben van benne a képe és néha nagyon fura érzésem van, olyan rejtélyes. Arra is gondoltam, hogy talán ő meg apu..de sokkal fiatalabb volt, még szinte gyereklány, apám meg 30 elmúlt és én nem ilyennek ismertem meg. Ma pakoltam és találtam egy ilyen fafigurát, amire emlékszem, hogy még ő mutogatta, de fogalmam sincs, hogy ki volt és miért volt nálunk. És évekig úgy éreztem, mintha apám titkolna valamit.
2012. jún. 15. 00:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a barátnője volt...

Szerintem hagyd a dolgot, ne faggasd tovább. 90%-ig biztosak vagyunk benne hogy valami csaja volt, másra nem is tudunk gondolni, ha nem eltitkolt lány, akkor már csak ez marad. Szerintem hagyd ennyibe a dolgot

2012. jún. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

30 évesen nem hiszem, hogy annyira komolyan vett volna egy tini barátnőt, hogy felvigye a gyerekéhez. Az ilyesmit "házon kívül" igyekeznek intézni... Mondjuk az is igaz, hogy máshová meg nem nagyon tudná vinni.


Ezt honnan tudod így megítélni utólag, hogy 17-18 éves lehetett? A gyerekeknek ez annyira nem megy még, én ennyi idősen a 14 éveset is felnőttnek tartottam, és nagyon nem tudom megsaccolni, hány évesek voltak a csak gyerekkoromban ismert emberek az életemben...

2012. jún. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátnője volt, és lehet, hogy te rosszul ítélted meg akkor a korát. 3 évesen azért az ember nincs annyira tisztában ilyesmikkel :)


Tudod egy csomó kisgyerek még az oviban is olyanokat mondanak, hogy apu anyu 12-15 évesek stb :) Filmekben is előfordul ilyen helyzet, nem láttál még ilyet? :)

2012. jún. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a szomszédokra is, vagy rokonokra esetleg.

Kisgyerekként az ember nem biztos, hogy objektíven meg tudja állapítani mások életkorát.Lehet, hogy nem annyi idős volt, amennyinek te az emlékeid alapján gondolod.

Első gondolatom, hogy a barátnője lehetett apukádnak.Miért ne?Különféle okokból nyugodtan megeshet, hogy titkolni akarta a kapcsolatot.Nyilván ezért nem is akar beszélni róla.Esetleg valóban lehet másik gyermek.De ha az lenne, akkor szerintem mai napig hallatna néha magáról.

2012. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hallat is csak ő nem tud róla. És ha ő úgy érezte évekig, hogy az apja titkol valamit, akkor lehet ez az oka. Eljárogatott otthonról mikor nem kellett volna, hogy a lányával találkozzon. Lehetséges, hogy amikor épp veszekedtek az apja, azt mondta neki, hogy ne jöjjön többet a házához, mert nem akarja, hogy az új családja tudjon erről. Erre a lány kiakadt, nem is ment többet a házhoz, viszont titokban a mai napig is találkozgatnak valahol.


Amúgy engem 10-12 évesen minden kisgyerek lenénizett. Szóval lehet tényleg rosszul ítéled meg a korát.

2012. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egész biztos, hogy kamasz volt, mert apu barátai huszonévesek voltak, apu öccse meg kb. 20 és a lány náluk sokkal fiatalabb volt. De azt kizártnak tartom, hogy apám eltitkolt gyereke, 31 évesen azért nem lehetett kamaszgyereke, meg ő nem olyan, aki elhagyna egy gyereket, engem anyám hagyott el mikor megszülettem egy másik pasi miatt, apu mégis felnevelt rendesen és ő egy tisztességes ember. Kérdeztem a nagybátyámat erről, hogy nem emlékszik-e egy lányra, de ő se mondott semmit. Lehet, hogy hagynom kéne, szerintem ez is lesz, csak olyan fura az egész..
2012. jún. 15. 12:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az anyukád?
2012. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet anyukád rokona vagy másik gyereke?Ha apukád ismerőse sem beszél róla, az fura.
2012. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!