Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagytok féltékenyek arra...

Nem vagytok féltékenyek arra ha azt látjátok jobb pasik is vannak nálatok? és nem féltek hogy ezt a nejetek is észreveszi és lecserél ha alkalma lesz rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

normális embernek másik személyisége számít, nem az, h ki hogy néz ki.

a párom sokkal inkább féltékeny egy jófej, velem egy hullámhosszon lévő hapsira, akivel egy jót dumáltam anno valahol, mint egy kigyúrt kis modellbúzára.

az ilyen bájgúnárokkal még csak le sem feküdnék, nem hogy szóbaálljak velük. egyik sem az én világom.


nálam is van egy halom jobb nő, mégis vastagon teszek rájuk. lehet, hogy ők jobban néznek ki, de ilyen mint én, csak 1 van a világon. ezt mint jó, mind rossz értelemben mondom. egyébként nem tartom magam egy átlagos tucatlánynak, sokan bírják a humoromat, stílusomat. ők a külsőmtől függetlenül megkörnyékeznek, pedig tényleg bárhova megyek, kapásból tudnék mutatni nálam sokkal jobban kinéző csajokat.

2012. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!