Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki a barátnőj...

Normális, ha valaki a barátnőjével mindig úgy szexel, hogy a gyereke is a közelben van?

Figyelt kérdés
Az unokatesómnak besegítek, mert egyedül neveli a kisgyerekét, mióta a kicsi anyja lelépett. Van most egy fiatal barátnője, aki mindig nála van, de úgy történnek az együttlétek, hogy a gyerek abban a szobában van, csak egy függönnyel leválasztott részben, ami a szobából nyílik. Ezt én onnan tudom, hogy mikor egyszer ott voltam, épp látszott, hogy "jókedvük" volt, de a gyerek meg aludt a kis helyiségben. És mikor finoman rákérdeztem, mondta, hogy ez nem olyan nagy dolog, így szokták, mert a gyerek úgysem fogja még fel (4 éves). Szerintetek ez tényleg normális, vagy azért másképp csinálnátok? Én 3 évesen azt is megjegyeztem, mikor a nagynéném a barátjával csókolózott a nappaliban, mikor rámvigyáztak.
2012. jún. 17. 22:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Hány évesek? Amúgy nem normális a gyerek előtt csinálni. Senki sem kíváncsi az apja szexuális szokásaira. Nem egészséges.
2012. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Az unokatesóm 31, a lány 19.
2012. jún. 17. 23:32
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
Egy 19 éves kiscsaj nem úgy fog elélvezni, hogy másokra tekintettel legyen, hiszen még csak most kezdte az életet. Tehát főleg nem normális, ha a gyerek a kiscsajt hallja visítozni, ahogy apuka rendesen helyben hagyja. És ha orál van? Akkor végignézi, ahogy apukát cumizzák? Na azért senki ne mesélje már be, hogy ez normális, egyenesen undorító a gyerekkel szemben.
2012. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez egyértelmű, hogy nem normális. Miért kéne a gyereknek látnia, ahogy csinálják? Egyesek erre izgulnak?
2012. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki azt írja hogy nem kéne ezt a gyereknek látnia.

Kedves kérdező .Nem azt mondtad hogy a gyerek már alszik amikor szexelnek??Akkor miért is látná??

Meg miért kéne sikoltoznia a lánynak? Mert 19 éves? Én is. És nem sikoltozok szex közben.

2012. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
42%
ez elég beteg...:S
2012. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
47%

jóérzésű, kulturált ember ilyet nem csinál. az ösztönlények csinálnak ilyet, akik nem bírják ki kefélés nélkül addig, amíg nincs rá megfelelő körülmény és hely.


nem vagyok 60 éves apáca, mindenkivel előfordul, h megkívánja a párját, viszont ha normális nevelést kapott, akkor tudja, hogy ezt hol-mikor illik űzni.


4 évesen már ennél komolyabb dolgot is felfog egy gyerek. csinálják akkor, amikor a gyerek oviban van, vagy sétál valamelyik rokonnal a parkban, vagy vigyék át valamelyik kis barátjához játszani, vagy a tököm tudja, de baze, az én anyám is megoldotta valahogy, meg majd én is meg fogom.

2012. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

Voltál már régi parasztházakban?

Volt egy szoba, meg egy konyha!

Mégsem halt ki az emberiség.

A többszobás lakásokra alig 50 éve van igény. (lsd. kockaházak)

Míg a házunk el nem készült, egy szobában voltunk hatan! Soha nem hallottam a szüleimet. Ez a new-age stílus, hogy a széltől is óvjuk a gyereket.

2012. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%

Namost itt azért elég nagy kérdés amit nem írtál le, hogy végülis egy szoba van a lakásban? Mert ha ez az egy szoba van, akkor valahol nekik is meg kell oldani. Az sem megoldás, hogy mindig kivonuljanak a fürdőszobába vagy az étkezőasztalon legyenek együtt. Persze meg kéne mindent tenni, hogy a gyerek lehetőség szerint ne vegyen ebből észre semmit. Gondolok itt olyanra, hogy amennyire csak tudják, halkan csinálják, az áttetsző függönyt cseréljék le olyanra, amin nem látni át, akkor csinálják, amikor a gyerek éppen elaludt (akkor mélyen alszanak). Nekünk 1 szobás lakásunk volt és anyukáméknak is valahogy meg kellett oldaniuk, nem volt elvárható, hogy kivonuljanak a konyhába. Én is volt, hogy hallottam őket, bár ilyen kicsin még nem emlékszem, inkább amikor már nagyobb voltam. Érdekes, mert különösebben nem rázott meg a dolog, lehet azért, mert már tisztában voltam azzal, hogy a felnőttek mit csinálnak. Nem mondom, hogy kellemes volt, de nem jártam sosem pszichológushoz és nem is volt rá szükségem.

A ti esetetekben azt nem nagyon lehet megoldani, hogy nem ott a lakásban szexelnek, a kislány felügyeletét is meg kellene folyamatosan oldani. Meg ugye a szex nem olyan, hogy előre eltervezem, hogy na akkor ma szexelek egy jót, hanem csak úgy jön. :)

2012. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, ezek szerint te szerencsés vagy, hogy a szüleidnek fiatal korukban megadatott, hogy min 2 szobás lakásuk legyen. Ez azonban sokmindenkire nem igaz. Attól, hogy egy lakás egyszobás, nem putri! Mi van, ha mondjuk a te feleséged is egy 1 szobás lakásba született. Most meg ő életed szerelme. Ha úgy gondolkodtak volna a szülei, mint te, akkor valószínű soha nem találkozol vele. Ezen is gondolkodj el.
2012. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!