Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki a barátnőj...

Normális, ha valaki a barátnőjével mindig úgy szexel, hogy a gyereke is a közelben van?

Figyelt kérdés
Az unokatesómnak besegítek, mert egyedül neveli a kisgyerekét, mióta a kicsi anyja lelépett. Van most egy fiatal barátnője, aki mindig nála van, de úgy történnek az együttlétek, hogy a gyerek abban a szobában van, csak egy függönnyel leválasztott részben, ami a szobából nyílik. Ezt én onnan tudom, hogy mikor egyszer ott voltam, épp látszott, hogy "jókedvük" volt, de a gyerek meg aludt a kis helyiségben. És mikor finoman rákérdeztem, mondta, hogy ez nem olyan nagy dolog, így szokták, mert a gyerek úgysem fogja még fel (4 éves). Szerintetek ez tényleg normális, vagy azért másképp csinálnátok? Én 3 évesen azt is megjegyeztem, mikor a nagynéném a barátjával csókolózott a nappaliban, mikor rámvigyáztak.
2012. jún. 17. 22:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
19-es! Ember! Gondolkozz már! Én 38 éves vagyok, amikor én gyerek voltam, jócskán voltak 1 szobás lakások. Most gondolj bele, a te szavaiddal élve nem kellett volna 1 szobás lakásba gyereket szülni, akkor lehet, kihalt volna az ország! A kérdező unokatesójának már MEGVAN a gyereke, ezzel a hsz-eddel semmit nem értél. Itt meg kell oldani, hogy a gyerek ne vegyen észre semmit a dolgokból. Ha nem tudják megoldani, akkor az valóban kárára válhat a gyereknek, de nem tudjuk milyen intelligenciával megáldott az unokatesó és a csaja.
2012. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
56%

Sose értettem az ilyeneket.Legalább mennének ki a fürdőszobába,vagy a konyhába a zárt ajtók közé...pfff


Nagyonis felfogja a gyerek a maga módján,ami nem biztos, hogy pozitív hatással lesz rá a későbbiekben!

2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7%
Elég gusztustalan ember az unokatesód és buta is,már ne haragudj.A gyerek nagyon is felfogja,hogy mi folyik ott és az okozhatja a fejében a legnagyobb zűröket,hogy nem érti,mi az.Hihetetlen,hogy lehetnek emberek ennyire elveszettek,hogy ilyen szinten nem tudják feltalálni magukat.Menjenek ki a bokorba,vagy a csaj lakására,vagy az erdőbe,vagy a klotyóba,vagy a fürdőszobába,vagy bárhová,de ne a kicsi előtt,mert ez kiba.szott gusztustalan.Amúgy én is egyszobás lakásban nőttem fel és képzeljétek,emlékszem rá,hogy anyámék mellettem smároltak.Nem kell a gyereket hülyének nézni.És egyáltalán nem biztos,hogy jó hatással lesz rá a későbbiekben az,ha látja,ahogy a kiscsaj apuci micsodáját nyalogatja.
2012. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%
Ja, mehetnének a lányhoz, a 4 éves gyereket meg hagyják otthon egyedül, vagy vigyék magukkal? Csak a mai világban fordulhat elő, hogy ezt így felfújják. Tényleg, hány család élte le az életét egy szobába, és normálisak lettek a gyerekek. Gondolom, nem lihegnek úgy mint két kéjenc, halkan vannak, akkor mit árthatnak a gyereknek? Vagy akinek csak egy szobája van az ne is szexeljen? Mi is szoktunk a párommal mikor nálunk van a kislány. Egy szoba van, és halkan vagyunk, semmi gond. Ne szólj bele olyanba amihez nincs közöd, inkább örülj, hogy az unokatesód neveli a gyerekét.
2012. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Te meg ne válaszolj ilyen primitív stílusban, inkább tanulj egy kis modort, hogy másokat ne sértegess.
2012. jún. 18. 19:44
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem normális a gyerek előtt csinálni. Az meg tipikus (primitív) felnőtt attitűd, hogy a gyerek már "biztos alszik"... A gyerek az gyerek, nem pedig ostoba, hogy ne érzékelje, hogy a szülei valami olyasmit csinálnak, ami nem rá tartozik. Nem kell ahhoz "60 szobás palota", hogy diszkréten el lehessen intézni a nemi életet, ez is az unintelligens emberek hozzáállása. Konyha, fürdőszoba, amin található csukható nyílászáró, tán akad a lakásban...
2012. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

én amikor kicsi voltam,gyakran hallottam,hiába nem volt hangos. kicsit féltem,és nem értettem pontosan,de aztán ahogy nagyobb lettem,megértettem,feldolgoztam.

azért nem kéne pont egy szobában,és nem biztos,hogy alszik a gyerek,lehetséges hogy felriadt,de pont emiatt ink színleli az alvást. szval nem ajánlom (:

2012. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!