Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne bántsam...

Mit csináljak hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

A feleségem unokatesója megint fog hozzánk jönni és mindig sikerül megbántanom mert annyira vicces, hogy nem bírom ki röhögés nélkül. Belép az ajtón és megfulladok a röhögéstől, sőt már most nevetek a gondolattól :D:D annyira vicces feje van, de a hangja meg ahogy beszél az is vicces, ezért nem beszélek vele telefonon sem. A múltkor kb negyed órás röhögőgörcsöt kaptam 2 haverommal, szegény megsértődött akkor is. Amúgy is alapból nevetős vagyok, de ha valami vicces történik akkor végem van. Mit csináljak? :D

27/F


2012. jún. 18. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hogy néz ki?
2012. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
tanulj meg viselkedni... 27 évesen ideje lenne
2012. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Jaj, az ember nem fog hirtelen mindent komolyan venni, csak mert betölt egy életkort.


Szerintem itt a többségnek az a baja, hogy ismered a pasit. Tehát ha csak egy ismeretlen ember lenne az utcán, akkor társadalmilag elfogadott(abb) lenne, hogy nevetsz.


Egyébként tudom, milyen az ilyen ember. Bármit mond, nem tudok rá figyelni, mert arra koncentrálok, hogy ne röhögjem el magam.

25/L

2012. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hogy néz ki?
2012. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nagyon tiszteletlenül viselkedsz vele, nem tehet róla, lehet másnak nem is tűnik fel.

Azért vígyázz, mert egyszer veled is történhet olyan, ami neked kellemetlen és más majd jól kinevet. Majd akkor gondold végig a felnőttes viselkedésedet!

2012. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Érettség és önuralom kérdése (lenne) az egész. De úgy gondolom neked nincs egyik sem. Bárhogy néz ki az ember, a külsejéről nem tehet (kivéve ha kövér és ez nem egészségügyi probléma miatt van). Embereld meg magad, ne nevesd ki.
2012. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!