Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van lepontozva ebben a...

Miért van lepontozva ebben a kategóriában a válaszok nagy része? Te hogy látod?

Figyelt kérdés

Kérem a moderátort, ne rakja át, valóban érdekel a dolog háttere, és azért tettem ide, mert főleg itt figyeltem meg! Köszönöm.


Szóval szinte bármilyen kérdést megnyitok, főleg a Családi kapcsolatok kategóriában, azt látom, hogy le vannak húzva a válaszok, a 100% elenyésző, és főleg pár oldal után találni ilyet. Miért? Teszem azt egy esküvői ruhás kérdésnél miért nem hasznos az a válasz, hogy "csinos, de az én ízlésemhez túl kihívó/visszafogott", vagy csak simán "szerintem nagyon ízléses és szép", vagy mikor találgatnak a válaszolók, miért szakított valaki átlátszó indokkal. Vagy hogy ki mit gondol egy megkeresztelkedésről, eljegyzésről, házasságról, hűtlenségről, esküvőszervezésről, családtag viselkedéséről szóló kérdésről. Miért nem hasznosak ezek a válaszok?


Persze vannak alpári stílusban megfogalmazott vagy oda nem illő, trollkodó hozzászólások, de többségében a legjobb szándékkal ír az ember.


Nem azért van ez az oldal, hogy különböző véleményeket meghallgassuk? Én olyan válaszokat is felpontozok, amikkel nem feltétlenül értek egyet, de attól még hasznosnak találom, hiszen ez nem ízlés-függő, mint például egy film vagy könyv esetében, tehát nem "Like-funkció". Lehet, hogy pont annak van igaza, akit lepontoztak, illetve vannak olyan meglátások, amik egyéni ízléstől és világnézettől függnek, de attól még nem haszontalanok.


Te hogy látod ezt? Miért szoktál lepontozni valakit, és miért fel? Mi az, amit nem találsz hasznosnak? Ha lehet, kort és nemet is írj (de nem lényeges)! Köszönöm a válaszod.


23/N



2012. jún. 20. 09:24
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Mikor ide hozzászóltam júniusban,77 %-on álltam.Kész vicc az egész.
2012. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!