Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Haldokolsz. Új tüdőre van szükséged az életben maradáshoz. De az orvosok azt mondják csak akkor kaphatod meg az új tüdőt ha szakítasz a pároddal. A párodat választanád vagy az életet és az új tüdőt?


(Akik látták tegnap a Grace klinika című sorozatot azok jobban megértik a kérdést.) :)


2012. jún. 20. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Végre tudom mi volt az előzménye! Lemaradtam a film elejéről! :) Mondjuk így sem egészen értem, hogy miért olyan veszélyes ez... Ahogy azt sem értem, hogy ha mindkettő felépült, miért ne lehetnének újra együtt?! De mindegy.

A tüdőt választanám, de főleg hagynám, hogy a másik azt válassza. Szerelempárti vagyok, de mire megyek vele, ha meghalok, vagy a szerelmem hal meg?! Semmire!

2012. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10: Én azt hittem, hogy ha valaki új szervet kap, akkor ez az állapot csak egy ideig tart. De furcsa...
2012. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én inkább dögöljek meg,de nem fogok önszántamból lemondani a páromról.Nekem ő az élet értelme még akkor is ha ez ilyen elcsépelt sz@r lett.

Szóval minek éljek félholtan,ha nem lehetek vele?

Akkor inkább nem!

2012. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül. :) Együtt néztem a férjemmel és mondtam neki hogy én inkább lemondanék a tüdőről, nélküle úgy sem lenne értelme élnem. Ő viszont nem hagyná. Azt mondta elhagyna azért hogy élhessek.
2012. jún. 20. 12:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Minek választanám a páromat ha úgyis meghalok. Jön velem a sírba? Csak akkor van értelme a páromat választani ha új tüdőm van, nem? Szóval mi a kérdés?
2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudo
2012. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!