Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz ebből még normális...

Lesz ebből még normális kapcsolat? 10 év után megcsaltam a férjem.

Figyelt kérdés

Nem vagyok félrelépő típus,de most eljutottam oda,hogy megtettem,mert a férjem szó szerint elhanyagolt,igaz akaratán kívül tette.Az a helyzet nem lett nálunk család,pedig a lombikkal is többször próbálkoztunk,sikertelenül.Elkeseredésünkbe felhagytunk próbálkozással,és a férjem unszolására építkezésbe kezdtünk.Persze itt is adódtak anyagi gondok,de a házunk elkészült.Szinte "egyedül"laktam bent,mert az anyagiak miatt a páromnak külföldön kellett dolgozni.Nagyon keveset volt itthon,és ha nem is dolgozott sem velem volt,mert mindig valakinek segített(pl.szülők,haverok).Ez így ment évekig.Eleinte sokat sírtam emiatt,de aztán megszoktam.Ekkor lépett be a harmadik az életünkbe,akit én megszerettem,és elmondtam a férjemnek,hogy válni akarok.Erre a férjem úgy reagált,hogy elkezdte magát hibáztatni a történtek miatt,és könyörgött,hogy maradjunk együtt.Ez így ment sokáig,és teljes lelkiismeret furdalást okozva nekem,azért is,mert nála volt gond,amiért nem lett családunk évekig.Éreztem ha elhagyom teljesen összeomlik,de közben vonzott nagyon a másik férfi,aki önzetlenül szeret,talán a mai napig is.Odáig jutottunk,hogy a férjem idegileg kikészült és kórházba került.Akkor elhatároztam,hogy akármilyen nehéz is,nem hagyom,hogy a férjem ilyen állapotban kerüljön,ezért szakítottam a másikkal és elhatároztam,hogy bármi áron is, a férjemmel maradok.Így is lett,és pár hétre rá megtudtam,hogy terhes lettem a másiktól.A férjem elfogad így is,csak nem tudom,hogy a babát is szeretni fogja-e,úgy mint a saját gyermekét.Hozzáteszem a másik férfi is sejti,hogy ő a gyermekem apja,mert ismerte az előzményeket.

Sokszor elkeseredem,hogy jól döntöttem-e,mert a férjemet a testvérem gyerekei sem szeretik már,mert mindenért rájuk szól,és ez az egész családom szemét bántja,olyan szintig fajult a dolog.És sokszor eszembe jut,hogy milyen lesz a kicsivel ha megszületik.

Visszatérve,a külföldi munkáját ott hagyta,az új házunkat bérbe adtuk,mert a hitelt fizetni kell továbbra is,és nem lenne miből.A szülőknél lakunk most,akik nehezen tolerálják a viselkedését(főleg az unokák miatt),pedig nagyon védték a férjemet mindig.Teljesen megváltozott minden körülöttünk,és nem tudom jól döntöttem-e.Ez minden nap eszembe jut.Azért is,mert én veszélyeztetett kismama vagyok,és ő meg mindennap erőlteti a szexet,én meg féltem a picit.Ez is probléma,de itt is engedek az akaratának.


2009. júl. 6. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te is csak múszájból vagy ebben a kapcsolatban,és előbb útóbb kiborul a szaros bili,szerinted téged meg a gyereket mikor kezd el bántalmazni,erölteti a szexet,miközben veszélyeztetett terhes vagy.ÁÁÁ ,lehet a babának akar ártani?Ez már rég nem kapcsolat csak vegetálás a szarban.Nem szeret itt senki senkit már rég,csak kényszer ez az egész...
2010. nov. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!