Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mi a helyes?

Ilyen helyzetben mi a helyes?

Figyelt kérdés
A lányom 18 éves. Igazából nincs vele semmi probléma, mindig is szinte kitűnő tanuló volt (most érettségizett, az érettségi átlaga is 4,7 lett), itthon is segít mindenben, megbízható, mindig őszinte velem, jó a kapcsolatunk. Az egyetlen dolog, ami kicsit zavar, hogy mindig haza akarja hordani a pasijait. Eddig 2 pasit hozott haza (egy 21 és egy 26 éveset), úgy, hogy itt is aludtak (feleslegesnek tartom tiltani, mert ha szexelni akarnak, megteszik máshol) de mind a két kapcsolatnak vége lett. Most megint van neki valaki, akit hazahozna. A férjemnek nagyon nem tetszik a dolog, mert szerinte ez nem helyes, és azt mondta, meg fogja tiltani, hogy csak úgy megint itt aludjon valaki. Én mondtam is a lányomnak, erre annyi volt a válasza: akkor majd megy ő a pasihoz és kész. Én meg annyira nem tudom már kinek adjak igazat.
2012. jún. 22. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már egy bizonyos ideje együtt vannak a pasival akkor én engedném hogy hazahozza.Legalább tudom hol van,mit csinál(többé-kevésbé:))
2012. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk, az alkalmi kapcsolatait én sem engedném meg, hogy haza hozza, de ha már régebb óta járnak a fiúval, áldásom rá. Persze előbb mutassa be, ne reggel a fürdőszobában kelljen ezt nekem megtennem, hogy bemutatkozom.
2012. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó tanuló volt, gondolom, egyetemre vagy fősulira megy. Az egészséges személyiségfejlődés és a világ rendje is azt diktálja,hogy szakadjon ki otthonról: keressen albérletet csoporttársakkal,amit kis pluszmunkából ki tud fizetni és költözzön oda. Akkor nem kell néznetek, hogy a pasija ott alszik, megmaradhat a "jó kislány" szerepben, amiben látni akarjátok.
2012. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én a lányod oldaláról tudok írni, mert anno kb ugyan ilyen helyzetben voltam.Apa a második fiú közölte, hogy többet itt pasi nem aludhat, anyu meg a két tűz között volt.Persze én ki voltam akadva akkor, de végül nagy nehezen megfűztük, hogy a harmadik barátom is ott aludhasson, aki amúgy már kép alapján se volt szimpi neki, de persze én halálosan szerelmes voltam.Szóval megtűrte az akkori párom, majd a sok szakítás után és látva ,hogy mennyire szenvedek kitiltotta a lakásból!Iszonyat sok balhénk volt akkor és én el is költöztem albérletbe(azóta élek külön,21éves voltam ekkor). Persze utólag belátom igaza volt!
2012. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
18 éves, kitűnő képességekkel, valószínűleg felnőttes gondolkozással. Én már jóval idősebb vagyok, mint ő, de vissza tudok gondolni 18 éves koromra. Beszélgess vele, de őszintén, a mai világban nem várható, hogy a szüzesség mintaszobra lesz. Amíg TUD vigyázni magára, had szórakozzon, mai normák szerint sem az élet (főleg ha jól menő munkája lesz), de még a házasodási esélyeit sem rontja le ezzel. A férjed férfifejjel áll hozzá (vigyázzunk a kislány "szüzességére"/jó hírére, hogy jó partit találjon majd), illetve szeretné mielőbb megfelelő pasi mellett tudni. A lányodban viszont működnek az ösztönök, mi nők sem vagyunk biológiailag monogámok. És szerencsére már nem csak férfiszempontok érvényesülnek a kérdésben. Míg nincs gond a tanulmányi eredményével, és egyéb dolgokkal, én hagynám. :)
2012. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!