Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg, hogy a...

Most tudtam meg, hogy a barátom anyja kibeszélt a hátam mögött! Nem tudom, hogy ezt elmondjam e a barátomnak? Ő szeretné ha odaköltöznék hozzájuk de az anyja miatt nem merek mert tuti, hogy szakitás lenne a vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha így érzel "anyós" iránt, semmiképp se költözz oda! Ennek csak hajráncigálás lenne a vége. Később se költözzetek egy fedél alá, inkább külön házba, albérletbe, attól függ, felétek mire van lehetőség.
2009. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Figyu, tanacsomat fogadd meg, mert gaz lesz mint nekem.

En sem szoltam soha semmiert mindent elturtem es ramszallt.

Ulj le a baratoddal es mondd el az anyja egy harpia aki miatt kesobb a kapcsolatotok veszelybe kerulhet-bizalmas ismerosod igy jart.

Pl. nekem odaaig mereszkedett, hogy felhivta szuleimet-es oket uszitotta ellenem, nekik beszelt ki.

Tehat allitsd le idoben.Koltozzetek a varos masik felere, mi mellette laktunk es iszonyuan megkeseritette az eletunk.Amit megkinalt kajaval mind felemlegette, hogy

azert van penzem mert az o kajajan eloskodtem ossze.

Ne fogadj el soha semmit, inkabb te hivd meg , de csak ket hetente, e hangoztasd nem allhatod a pletykas kibeszelos embereket es ezert eltiltottad a parod pl a Jozsi haverjatol mert teged kibeszelt.Ilyen ven lotyoval nem szabad osszekoltozni en meg a szomszedba koltozest is megbantam 10 evemet vett el az eletembol.

Keruld a megkeseredett pletykafeszkeket.

2010. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!