Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak az édesanyámnak?

Mit mondjak az édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom egy fiúval, aminek fél éve vége lett. A szakítás óta elkezdtem a lányokhoz vonzódni, ami mostanra csak erősödött. Már nem is tudok ránézni a férfiakra úgy...

Pár órával ezelőtt édesanyám lecsekkolt... hol máshol, mint a legnépszerűbb ismeretségi hálózaton.

Egy ismerősöm, aki persze kicsit több, mint az ismerősöm, kitett egy angol dalt a falamra, ami le is volt fordítva. Ez egy szerelmes dal volt. Mikor meglátta, felhívott, hogy mégis mi ez... Korábban is gyanakodott a sport miatt, amit űzök, a csapatomban egy heteroszexuális nőt nem tudok mondani.

Szóval mondtam neki, hogy van más ilyen ismerősöm is, erre azt felelte, hogy "de nem mind szerelmes beléd". Nem is tudtam hirtelen mit mondjak neki... Felhoztam a 3 éves kapcsolatomat... De mit sem segített. Elmondta, hogy őt nem zavarják a leszbikusok, csak kerüljék el a családunkat. Majd azt is közölte, hogy keressek azonnal egy férfit, hogy megnyugtassam.

Mit tennétek a helyemben? Jövőhéten, ha meglátogatom őket, biztos vagyok benne, hogy személyesen is rá fog kérdezni.

Mit mondjak neki?



2012. jún. 23. 17:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mondd el az igazat
2012. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!