Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyóst lehet megbántottuk,...

Anyóst lehet megbántottuk, mert a párom szólt neki hogy a szoba kutya nem való a konyhába, stb. Hogy kezeljük ezt a dolgot finoman és ha megharagszik mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal,az anyukája nagyon rendes,csak higiéniás gondok vannak.A kutya a konyhában él,oda wc-zik,ami a legrosszabb hogy tele van minden szőrrel,a kaja is.Karácsony,szülinap,vagy csak úgy elhív ebédelni,akkor durkálom a szőrt a kajából,legutóbb meg is mutattam a páromnak és szólt neki,még nem reagált rá,haragot nem akarunk,csak ez már borzasztó,megmondta neki a párom hogy vagy eltünteti,vagy ha elmegyünk nem eszünk,nem iszunk.
2012. jún. 25. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Költözzetek külön,vagy ne menjetek oda.A kutyájától nem fog megválni.
2012. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönitek szépen, ha ebédre hív, de nem mentek el. Karácsonykor, és szülinapkor is ebéd, vagy otthoni vacsora után menjetek, és meg van oldva minden.
2012. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Ez tényleg nehéz helyzet.

Csináljátok úgy, hogy pl. visztek oda egy grillcsirkét, kész kruplipüréport, az csak egy percet van "szabad levegőn", és már mehet is a sütőbe, ez idő alatt csak nem tapad rá szőr. Aztán gyorsan bevágjátok, és ennyi.

Vagy egyetek csak joghurtot.

Nyugodtan mondjátok meg neki, hogy miért nem akartok nagyon enni nála. Úgyis rákérdezne, ezt nem lehet eltitkolni.

2012. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Egyszer nem mentem el és rosszul esett neki,legutóbb pedig nem akartunk elmenni,majdnem sírt a húga,nehéz ügy,családiasak amúgy,havi szinten összejön a család.
2012. jún. 25. 21:41
 5/23 A kérdező kommentje:
Bő egy évig titkoltuk,alig bírtam lekapni a maffinomról a szőrt,mert sokan voltunk,múltkor meg a számból szedtem ki a szőrt,majdnem hánytam amikor a kajába megtaláltam.
2012. jún. 25. 21:43
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Az ő lakása, az ő kutyája.

Megkérdem: most akkor ki kavarja a szőrt? Az anyós akkor is randa, ha otthon a saját lakásában csinál, amit akar? Vagy most a fiát akarod elvadítani?

2012. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Elmentek es nem esztek, nem isztok, ha nem tetszik, de ebbol is nyilvan sertodes lesz. Vagy ti rendezitek meg ezeket az ebedeket, ha nincs hol vendeget latni, vagy sok lenne a fozes akkor etterembe hivjatok a familiat.

Esetleg ehettek dolgokat a kutyanak, pl szorkefet ajandekba es alaposan atfesulitek, megmutatva, hogy a kutyanak ez egyreszt jol esik, masreszt naponta tiz percert csereben a kefebe gyulik a szor es alig fog hulni aznap mar mashova.

Egyebkent meg mivel nem ott eltek es az az o otthona, igy konkretan csak neki es a vele elo csaladtagoknak van ebben dontesi joga, masnak nem igazan, tehat kevesbe, vagy jobban, de mindenkeppen sertesnek veheti, ha mas az eletebe beleszol.

2012. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az ő dolga,ő lakása,kutyája,csak ne várja hogy ott együnk,a kutya pedig az asztal mellett közben piszkít én meg eszem a kutyaszőrt.Nekem ez nem jön be,ők vszínű így szokták meg.
2012. jún. 25. 21:50
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Jaj, ez elég undorító lehet, én sem tudnék ott enni. :S

Az egyik nagymamáméknál a macskaszőrrel van ugyanez. Kis lakásban két-három macskája van mindig, minden tele szőrrel. Le se lehet ülni, normális ruhában biztos, hogy oda nem megyek. Emellett még a cigifüst... (Láncdohányosok mindketten)

Hiába szeretem őket, nem járok hozzájuk emiatt már évek óta...

2012. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Vagy mondjátok meg nekik, hogy szívesen mentek, csak előtte nagyon alaposan porszívózzanak össze, már napokkal előtte, minden nap egyszer, addig is tisztul a lakás.

Meg fésüljék ki a kutya szőrét, hogy minél kevesebb hulljon.

Tavasszal és ősszel vedlenek a kutyák, ekkor célszerű kevesebbszer menni. Nekik meg jobban figyelni a porszívózásra ebben az időszakban.

2012. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!