Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen egy válás után még...

30 évesen egy válás után még mindig a lángoló szerelem után vágyakoznál, vagy beérnéd erős szeretettel?

Figyelt kérdés
Egy új lángoló szerelem, vagy igaz nem vagy szerelmes, de nagyon szereted akivel együtt vagy, jó együtt lenni, ragaszkodtok egymáshoz...?!
2012. jún. 26. 21:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, ebben igazad van. Tényleg kell az a bizonyos kémia (vonzalom) de hajkurászni a lángoló szerelmet szerintem fölösleges. 30 évesen már nagyjából tudja az ember, hogy mik az elvárásai, és tisztában van a saját hibáival. Ehhez mérten szerintem,ha nem is lángoló szerelmet, de azt akivel egy hullámhosszon vagy kell keresni.
2012. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerelem.

Tudom, hogy a legtöbb ember mást ért szerelem alatt, mint én, így leszavazzák, de akkor is, szerelem! Ami nem szerelem, az haver, barát, rokon, lakótárs, ilyesmik. Ezekhez nem mennék hozzá, csakis a szerelmemhez.

2012. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is többet ér hosszabb távon, ha tudod mennyire fontos neked, tudod, hogy lehet vele együtt élni, látod hogy bánik a gyerekekkel, milyen csodálatos apa lesz egyszer, milyen családcentrikus,szeret dolgozni stb... mint ezt felváltani egy nagy szerelemre...
2012. jún. 26. 22:36
 14/23 anonim ***** válasza:
De ha jön a lángoló szerelem, akkor pedig felrúgsz mindent. Egyébként a kettő nem zárja ki egymást, attól passzolhat, hogy szerelmes vagy.
2012. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

miért rúgná fel egy hirtelen jött impulzusért a biztos, szeretetteljes kapcsolatát? 30 évesen az ember már ne a nagy lángolást hajkurássza, arra ott vannak a huszas évei.


mi a párommal nagy szerelemmel indultunk, mára csendesebb, de senkiért és semmiért nem adnám őt.

nagyon jó apja lesz a gyerekünknek, imád engem, és én is őt.

2012. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekem a legutóbbi kapcsolatom egy inteniv zszerelem volt, a szivem majd kiugrott a helyeről az első hónapokban, fél évben. Egész álló nap rá gondoltam, nem ettem, csak ábrándoztam. Mindeközben még az apró zavaró dolgokra is legyintettem. Összeköltöztünk még mindig nagyon jó volt, aztán néhány hónap múlva idegesítőnek találtam. Nem voltam már olyan boldog, mint azelőtt. Belekötöttem dolgokba, ő vissza....most még tart ez a "kapcsolat" de egy tragikomédia, szószerint nem akar elengedni.

Volt előtte olyan szerelmem, akit kifejezetten nem akartam, de annyira kitartóan udvarolt, hogy beadtam a derekam, szép kapcsolatvolt, talán sosem volt szerelem, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot és jobban ismerjük egymást, mint bárki. Nagyon egy rugóra járt az agyunk, de az a korkülönbség miatt nem ment sajnos.

Hát ennyi. szerintem a lángoló szerelem mindenképpen elmúlik, de nem indulhat akény a kapcsolat, majd szelidül szeretetté, vagy akár indulhat szimpla kedvelésből fellángolássá. A lényeg úgyis a kapcsolatba feccölt energia lesz...mert problémák mindig lesznek.

2012. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

"30 évesen az ember már ne a nagy lángolást hajkurássza"

Én még 90 évesen is szerelmes akarok lenni a páromba. Nem egy lakótárssal együtt élni, csak mert az olyan kényelmes!

Ki találta ki azt az ökörséget, hogy x éven túl az ember már nem lehet szerelmes, mert azt csak tiniként meg húszévesen lehet??? Jézusom! -.-"

2012. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17!Bár nem én írtam, szerintem félreértelmezed. Nem arról van szó, hogy ne akard a szerelmet, hanem arról, hogy nem feltétlenül érdemes arra várni, hogy majd jön vki, és elrabolja a szíved és amig a halál el nem választ lángoltok a szerelemtől. Mert kezdhetsz valakivel kapcsolatot anélkül, hogy szerelmes lennél, viszont vonzódtok egymáshoz és nagyon megértitek egymást. Ebből is kialakulhat amolyan szerelem. A lényeg, hogy esélyt adj neki, és ne mond nemet mielött nem vagy 100% ig biztos abban, hogy nincs értelme. Mert lehet hogy jön egy mindent elsöprő, csak az elmúlik és nem biztos, hogy megmarad a vonzalom, szeretyet. Én így látom.
2012. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy hogy lehet szerelmesnek lenni ismerkedés nélkül. Szerintem a sorrend mindenképp ismerkedés, szerelem.

Ismeretlen emberbe nem lehet beleszeretni. Az valami más.

2012. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ki Írta, hogy ismerkedés nélkül szerelembe esik. De nálam mindig az volt, hogy vagy jött az a remegés első perctől, vagy nem.
2012. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!