Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen egy válás után még...

30 évesen egy válás után még mindig a lángoló szerelem után vágyakoznál, vagy beérnéd erős szeretettel?

Figyelt kérdés
Egy új lángoló szerelem, vagy igaz nem vagy szerelmes, de nagyon szereted akivel együtt vagy, jó együtt lenni, ragaszkodtok egymáshoz...?!
2012. jún. 26. 21:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális dolog vágyakozni a szerelem után, a lelkünk nem öregszik talán ezért van, hogy még idősek is tudnak szerelmesek lenni. De ez miért baj? Én 32 voltam, amikor a férjemet megismertem, sok csalódás után már nem vágytam semmi másra csak egy rendezett, harmonikus kapcsolatra. Ő nagyon szerelmes volt én kevésbé, de tudtam, hogy megbízható, rendes, okos és becsületes. Hozzámentem, azóta az ő érzései lanyhultak, igaz nagyon szeret, de már nem szerelmes, én viszont úgy beleestem időközben, hogy csak na, nekem Most remeg a gyomrom ha meglátom, imádom és rettentően szerelmes lettem belé, pedig házasságban élünk semmi extra nincs az életünkben! :) Furcsa az élet!
2012. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem, hogy mi a különbség....

Akibe szerelmes vagyok, azt erősen szeretem.

Azt sem tudom, hogy mit akarnak, akik ilyen remegésről beszélnek...

Ha valakibe szerelmes vagyok, a társam a legfőbb bizalmasom, akivel az Éltem szeretném leélni, akkor minek remegjek?

Vagy itt ilyen szexuális borzongásról beszélünk?

Bocsi, hogy értetlenkedek, de sok ilyen kérdést olvastam már és nem nagyon értem.

23N

2012. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a szerelem. Az már más kérdés, hogy x év után, amikor már nem lángolnak az érzelmek, hanem átalakul szeretetté, akkor is kitartanék mellette.

Itt mindenki azt írja, hogy a szeretet tartósabb és ebben igazuk is van, DE a szeretet csak az igazi nagy szerelem után jöjjön. Úgy belevágni egy kapcsolatba, hogy csak a biztonságot keresi valaki gyávaság és megalkuvás és előbb vagy utóbb meg lesz a böjtje.

A sorrend a fontos! Lángoló szerelem->szeretet->tartós kapcsolat

2012. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!