Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valsztanod kellene : A...

Ha valsztanod kellene : A parod vagy az anyukad valasztanad?

Figyelt kérdés
Esetleg ugy is kerdezhetnem: Kit szeretsz jobban a parodat vagy az anyukadat?
2012. jún. 27. 00:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Én az ékezeteket szeretem, de te láthatóan nem.
2012. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bocs, de kulfoldon elek, kulfoldi a billentyuzetem, ezert nincs ekezet a gepemen. Azert remelem igy is ertheto a kerdes! :)
2012. jún. 27. 00:54
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem kell sokáig törnöm a fejem,és egyből rávágtam a választ: A páromat mindennél jobban szeretem,és őt választottam.

Mondjuk az én esetemben ez teljesen érthető. Hiszen anyám agresszív alkoholista,akit lassan 20 éve nem láttam. Jobban mondva azóta amióta lelépett.Nekem az apám volt az anyám is..

2012. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Páromat !

És ez szerintem akkor is így lenne,ha anyámmal jó kapcsolatot ápolnék.

A világon a legjobban a férjemet szeretem !

2012. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon buta kérdés szerintem.

Nagyon szeretem a páromat is, belé szerelmes vagyok, anyukámat meg úgy szeretem, mint a nőt, aki felnevelt, és mindenben segített nekem egész életemben.

Nem szerethetem jobban az egyiket a másiknál, hisz a két ember iránt érzett szeretetem teljesen másfajta.

2012. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, en abszolut egyetertek veled, csak kivancsisagbol kerdeztem mert sajnos nagyon ugy tunik hogy a parom "feltekeny" az anyukamra..
2012. jún. 27. 01:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ilyen esetben én azt választanám, aki nem kényszerít választásra.

Bár ehhez azért tudni kéne, hogy miért féltékeny anyukádra a párod.

2012. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Most éppen nincs párom, de ha lenne és rá akarna venni, hogy válasszak, akkor nagyon kiakadnék, bár ilyenre volt már példa.


Még csak ismerkedős-közelebb kerülős fázisban voltunk, mire a srác rákérdezett, hogy összevesznék-e az anyukámmal érte. Azt tudni kell a dologhoz, hogy apukám 11 éves koromban meghalt, tehát mi anyuval kicsit más viszonyban vagyunk, mint egy "egész" családban, de tényleg nagyon közel állunk. Hiába magyaráztam a fiúnak, hogy csak akkor állnék mellé, ha 100%-ban igaza lenne, neki ez nem volt elég, mert a lányoknak a párjukat kell támogatni, még akkor is, ha nincs igazuk és ha kapcsolatban vagy, akkor szűnjön meg minden. Nah itt megmondtam neki, hogy nem nagyon szeretném többet látni.

2012. jún. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
Hát szerintem meg nem így van.Persze van olyan anya is akit nem lehet szeretni.De ANYA csak egy van, párod meg ezer lehet.Mindkettőt szeretem de másképp és ha választanom kéne akkor anyu.
2012. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Beteg lelkű egy srác volt, ha az ismerkedés szakaszában ezzel "tesztelt". Vannak lányok, akik túlzottan hajlamosak még felnőtt korukban is mindennel anyához menni (nem tudnak elszakadni), ezt mondjuk joggal nehezményezheti egy férj/barát, de nálad nem ez van.
2012. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!