Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valsztanod kellene : A...

Ha valsztanod kellene : A parod vagy az anyukad valasztanad?

Figyelt kérdés
Esetleg ugy is kerdezhetnem: Kit szeretsz jobban a parodat vagy az anyukadat?
2012. jún. 27. 00:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol ezzel a lepontozással? Van 1-2 unatkozó emberke, aki ezen élvezkedik. Én jókat röhögök rajta. :)
2012. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk,párom és az egész nem minősítem milyen családja azt szeretné,ha választanék édesanyámék és ők közöttük.Érzelmi zsarolás ezerrel.Ebben vagyok pontosan tíz éve.Pár hete annyira kihűlt az érzelmem,hogy eljutottam oda,hogy már nem akarom megjavítani a kapcsolatot.Már nem akarok semmit,egész egyszerűen üres lettem.Borzasztó érzés!Páromnak elmondtam,hogy na itt a vége fuss el véle van.Eljutottam ebbe a legrosszabb állapotba.Arra volt jó az egész,hogy megijedt és kérte mondjam el pontosan mi bánt.Elmondtam neki azt,amit az egyik válaszoló is írt,hogy nagy lelki dilemmába voltam,de döntöttem.Azt választom,aki minden ellene és ellenem,a lánya ellen (akit nyilvánvalóan nagyon szeret és fáj neki,hogy mások bántják és választásra kényszerítik) irányuló sérelmek mellett is azt mondta nekem,hogy kislányom,ne törődj semmivel,engedd el a füled mellett,amit mondanak,engem látogass meg,amikor csak tudsz,így is ugyan úgy szeretlek.És ez tényleg szeretet!!!Nincs min gondolkodnom.A párom,aki állítólag szeret,választásra kényszerít.Ez nem szeretet,ez kb. olyan,mint ha a gyerekeim között kéne választanom.Könyörgöm,a páromat szerelemmel szerettem (most vannak problémáink),édesanyámat gyermeki szeretettel és tisztelettel,mert az én édesanyám a legbölcsebb ember a világon és már tudom,hogy egyszerűen szeret,a szó legnemesebb értelmében.Sosem fogom magára hagyni,megtagadni,mindig számíthat rám,hiába fáj ez annyira másoknak.
2012. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Anya. Párom még sok lehet, anyát viszont nem pótolja semmi...
2012. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!