Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb, ami...

Mi volt a legrosszabb, ami megtörtént veled egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi volt az, amit nem tudtál megbocsátani a párodnak, vagy, azt mondtad, jolvan, megbocsátok, de legbelül mindig bánt, amit tett.
2012. jún. 27. 10:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

titokban felvett 1 milla személyi kölcsönt, eltapsolta a semmire. vagy legalábbis velem nem közölte, h mire kellett a pénz, aztán amikor kivágtam mint a xaros macskát, könyörgött h kezdjük újra. gondolom a pénzem meg a lakásom kellett volna neki.

rá pár napra meg már az új nőjét dugta. akinek szintén van lakása, meg lóvéja. ja, és legszebb, h el is vette feleségül. háááát, nem irigylem a kiscsajt. :)

ja, és mindezt azok után, h anyám kifizette neki is a nyaralását, ami majdnem 100 rongy volt.


őszintén szólva nem bánom, h vége, azóta már megtaláltam azt az embert, akiről még feltételezni sem tudok ilyet, nagyon szeretjük egymást.

2012. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt, illetve van egy külső problémám, amivel régen mindig cikiztek, ezt ő is felhozta. Ez előhozta a régi emlékeket.
2012. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

megcsaltak


De utólag nem bánom, ha belegondolok, hogy akkor lehet még mindig vele lennék... Érdekes módon most már hálás is vagyok érte. Akkor persze nagyon rossz volt.


:-D

2012. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#6, 10:27 vagyok.

Hát nem rázott a röhögés.

A sors fintora, hogy nekem minden téren bejött az élet, ő meg egyedül él, és alkoholista lett.

2012. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
98%

Összevesztünk azon, hogy én várandósan már fáradt voltam 11 kor este és nem akartam egy másik városban a rendezvényen maradni, különben is azt ígérte, hogy az utolsó vonattal hazamegyünk, de lekéstük miatta.

Erre én kiakadtam és elindultam gyalog hazafelé, illetve gondoltam majd stoppal hazajövök,nem lett volna hol aludnunk és kezdett hideg is lenni.

Nos amíg én sétáltam haza ő végigordította az utcát, hogy mennyire bánja, hogy én hordom a gyerekét, szép részletesen végigszidta a családomat. Én már remegve bőgtem és kértem hagyja abba. De nem.

Aztán kb 30 perces tömény fos után fogtunk egy kocsit, elhoztak pestre. Bocsánatot kért többször is, látszólag megbocsátottam neki, mert soha nem csinált ilyet előtte se utána se...de örök tüske marad. Azóta se ivott.

2012. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Betegség miatt híztam 10 kg-t. A kapcsolatunk vége felé hozzámvágta, hogy már egyáltalán nem lát nőiesnek, nem vagyok csinos, és lassan vastagabb a karom, mint az övé.

Ja, és hogy ő mindent megtesz az ágyban a boldogságomért, nekem mégsem jó. Ja, 10 perc maszat, előjáték nulla.

Ezek így együtt, annyira lenullázták az önbizalmam, hogy arra sem volt erőm, hogy kidobjam.

Aztán otthagytam, ledobtam 15 kg-t, megtaláltam a világ legjobb pasiját, és most szörnyülködve nézi, hogy míg én az esküvőt szervezem, ő még mindig egyedül van. :))

2012. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
97%
Megerőszakolt.. Jó, jó, jön a kérdés, hogy egy kapcsolatban mégis hogy történhet ilyen. Nagyon összevesztünk, ő ágyba akart vele bújni, nekem meg egy veszekedés után ez az utolsó dolog ami eszembe jut. Ez a kibékülős szex szerintem csak az amerikai filmek találmánya.. Szóval én nem akartam, ő meg igen, és persze erősebb volt nálam. Egy ideig küzdöttem, aztán úgy láttam teljesen felesleges próbálkoznom, inkább túlesek rajta. A durva, hogy annyira szerelmes voltam, hogy nem szakítottam vele. Egyáltalán nem volt erőszakos sem korábban, sem később, pedig még jó darabig együtt voltunk. Aztán egy teljesen más dolog miatt szakítottunk és egészen békésen elváltunk. Mindenesetre számomra ez volt a legrosszabb ami eddig a kapcsolataimban megtörténhetett.
2012. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Megkérte a kezemet, rendeltünk gyűrűt, de mielőtt a gyűrű elkészült volna, kiderült, hogy 2 hónapja mással kavar. Aztán elhagyott. Megbocsátottam volna, de nem felejtettem volna el neki, de végülis mindegy.
2012. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%
Megakart csalni avval a nővel aki nálunk lakott miközben én 7 hónapos terhes voltam ,de a lány visszamondta ,hogy kikezdett vele.Azóta nem bízok benne!És utána is bukott le Tízenéves lányokkal kezd ki Húszonévesnek adja ki magát meg ilyenek:S
2012. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ilyen. életem első férfijához mentem hozzá, és még soha nem csalódtam benne. hiszem, hogy ezután sem ad rá majd okot. 28/nő
2012. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!