Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb, ami...

Mi volt a legrosszabb, ami megtörtént veled egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi volt az, amit nem tudtál megbocsátani a párodnak, vagy, azt mondtad, jolvan, megbocsátok, de legbelül mindig bánt, amit tett.
2012. jún. 27. 10:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, ha valamiert abbahagynam az egyetemet, vagyis nem szereznek diplomat, elhagyna. A diplomamat hamarosan megszerzem, o meg ment a levesbe.
2012. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Mikor már fél éve együtt éltünk, kiderült, hogy 2 hónapos terhes az exbarátnője tőle.

Aznap láttam utoljára, mert kitettem a szűrét. Aztán kitette a barátnője is, de neki ugye fizeti a gyerektartást még jó darabig.

Ez 2 éve volt, azóta igen erős alkoholista lett belőle.

2012. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
91%

Az, hogy találtam néhány fotót a gépünkön, amin a párom, a saját ágyunkban szexel, nem is egy alkalommal.

Mindez 4 évi együttélés, és egy 2 éves gyerek után.

Egyenlőre nem tudom mi lesz. Undorodok tőle, ha ránézek az ágyra hányni tudnék.

A képek állítólag még a kapcsolatunk elején készültek.

Annyi biztos, hogy nem mostanában, de az időben nem vagyok biztos, bár nekem nem is számít.

Ő állítja, alkalmi dolog volt, csak szex.

2012. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Találnál jobbat szerintem!!!!
2012. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem talälna:( Az összes megteszi. Az enyém is megtette...persze azota ex.

A sertés exével kurogatott (én akkor voltam 55 kg körül, az a k..rva meg olyan jo 90...)....én àllat, nem dobtam ki, tulonrul szerettem, de szerencsére végül elszakadtunk 1màstol. Nem tudom mi van vele azota, de szivesen letisztàznàm vele a dolgainkat. A ku..a visszakapta amit adott:))

2015. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!