Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, csajok: ti hogy...

Lányok, nők, csajok: ti hogy reagálnátok az alábbi szituációra?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztétek be az iskolát, párotokkal összeköltözést terveztek, mihelyst lesz munkátok. Egyelőre a szüleiteknél laktok.

Párotok nem szokott titeket telefonon hívni, mert minek, ha ott az internet, meg különben is, mindketten utáltok telefonálni. Ennek ellenére este mégis csörög a telefon, Ő hív. Felveszitek, és a munkatársa beszél bele tök összefüggéstelenül, hallhatóan nem egészen józan már. Egy kicsit elbeszélgettek vele, de mivel ő maga sem tudja, miért hívott, inkább leteszitek. A hívás még háromszor ismétlődik, mindháromszor ugyanígy. Párotok egyszer sem veszi át a telefont.

(Az illuminált állapotról csak annyit, hogy névnapozgatni szoktak, elég laza a cég.)


Ti mit szólnátok ehhez?

Megsértődnétek, mert minek adta oda a telefont, vagy ha már odaadta, miért nem tudott beszélni veletek kicsit?

Vagy csak röhögnétek egyet, és kész?


Igazából nem tudom, hogy reagáljak... Most egy kicsit rosszul esik a dolog, de nem tudom, hogy jogos-e, vagy csak "hónap vége van", és a hormonjaim miatt vagyok nyűgösebb... Nem tudom, megemlítsem-e neki egyáltalán, hogy ez így nekem nem igazán tetszett... Veszekedni meg hisztizni persze nem akarok semmi esetre sem!


2012. jún. 27. 22:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg a párod, hogy ez mi volt, én ezt csinálnám... az más ha amiatt aggódsz hogy kihúznak belőle részleteket a szexuális életetekről, annak semmi köze a telefonáláshoz, de azt is a pároddal kéne megbeszélni... mondjuk én speciel nem aggódnék, hadd húzzák ki belőle hogy milyen jó vagyok az ágyban, legalább irigykednek kicsit ;)
2012. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :) Igen, itt biztos az emberek 90%-a a hülye, tanulatlan barom, nem pedig a maradék 10, aki ezt mondja :))

Nem kellett elolvasnom a kérdésed végét, ahhoz, hogy rájöjjek, hogy idegesít a dolog, mert akkor fel sem tetted volna, és nem írod le ilyen részletesen. Ezt még én, az idióta is fel tudta fogni, látod? :))

2012. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!