Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hazamenni a szüleimhez....

Félek hazamenni a szüleimhez. Muszáj?

Figyelt kérdés
25 éves dolgozó lány vagyok, külön élek a szülőktől, de egy városban (kb 10 perc gyalog). Múlt héten összevesztünk, olyat csináltam, ami nekik nem tetszett (lényegtelen apróság, a lakásommal kapcsolatos módosítás), és ezért teljesen le lettem hordva. Nekem tetszik a módosítás, nem bántam meg. Anyum annyira ellene van, hogy azt mondta, nem jön hozzám sőt ki is tagad, ha így marad. Azért nevetséges, mert tényleg apróság.. de nagyon rosszul éreztem magam egész héten. Én nem kerestem és ő sem. Nagyim szerint én keressem, mert én vagyok a gyerek, de én érzem magam megbántva. Félek, hogy anyum nem enyhült.. Viszont már jó lenne túl lenni ezen az egészen és békülni..És akkor tudnék másra is gondolni, nem csak őrlődni..Azonban ha nem enyhült, nem biztos, hogy jobban fogom érezni magam az újabb veszekedés után..Mit tegyek?

2012. júl. 1. 11:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kecske.
2012. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Pontosítok akkor, ha ennyien kíváncsiak: kertes ház (véletlenül lakást írtam, de itt tényleg nem ez a lényeg), egy egyszerű kutya az utálat tárgya, mert szerintük azért fogadtam be, hogy ők ne jöhessenek (csakhogy ez nem róluk szól, hanem arról hogy szeretem és bevállaltam a 2 kutyát).A kuty az udvarban van. Azért írtam módosítást, ennyire nem akartam a részletekbe belemenni, mert a hangsúly azon van, amit már fentebb is írtam.
2012. júl. 1. 16:46
 23/23 anonim ***** válasza:
jézus, ha anyukád ilyen, hát ne menjen. Nehogy már te kérj bocsánatot, mert vettél magadnak egy kutyust és nem hajlandó miatta átjönni. hát nem jön. apukám 3szor volt nálunk 5 év alatt, mert van kutya. nagy szám, kevesebbet főzök. ő azt mondta, hogy mehetnék hozzá gyakrabban, nekem az több, mint 1 óra. Én megmondtam neki, hogy ha sűrűbben akar látni, akkor jöjjön ő is. Ez nem tetszik, hát ez van. A kutya marad. ezt ha anyukád nem fogadja el, hát az ő baja.
2012. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!