Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, szerintetek ez...

Most komolyan, szerintetek ez normális, hogy anyukám nem engedi?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok ,és anyukám nem engedi,hogy vegyek a saját pénzemből magamnak egy szőrtelenítő krémet.Nagyon irritál ,hogy folyton borotválnom kell (tudom,hogy nagyon rosszat tesz neki,folyton kipattogzik,meg kiszárad ) .Szerintetek ez normális ?!

2012. júl. 1. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben meg se kérdeztem volna hogy megvehetem e ha van rá pénzem. Az én anyum meg épp hogy a borotvát nem engedte ő hozott nekem habot.
2012. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Milyen borotvát használsz? Én is utáltam és folyton megvágtam magam, de utána beruháztam egy tartósabb darabba (Wilkinson Sword) aminek cserélhető a pengéje. Na, azzal nagyon ritkán vágom meg magam, és nem pattogok egyáltalán ki tőle, de persze fontos hogy érzékeny bőrre való borotvahabot vagy tusfürdőt használj (lábra jobb a hab).


A krém nem tesz jót a bőrödnek a vegyszerek miatt ami benne van, és rövid szőrt nem is visz le rendesen, eléggé meg kell hozzá növeszteni, ami meg már szerintem igénytelen ha nyár van és mutogatod a lábad. Gyanta szintúgy, hónaljon a félcentis szőr már azért nem túl mutatós pedig annál rövidebbet nem szed le a gyanta.


Te tudod persze, én csak személyes tapasztalatomat osztottam meg, szerintem érdemes egy normális borotvával is próbálni nem csak eldobhatóval meg párszáz forintossal :)

2012. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2012. júl. 3. 17:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben gyűjtenék egy epilátorra.


Kéthetente leszeded a szőrt, és kész is.

:)

2012. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van epilátorunk,csak annyira fáj,hogy sírva fakadok.:(
2012. júl. 3. 18:39
 16/18 anonim ***** válasza:
Régi epilátor? Mert anyám ősrégi darabjával én is visítottam, de aztán beruháztam egy újra és láss csodát, nem olyan elviselhetetlen. Oké, így is fáj, de közel sem annyira mint azzal a másikkal. Javasolom, hogy olyat vegyél, amin ilyen masszírozó görgők vannak, az tompítja a fájdalmat. A szőrszálak pedig egy idő után meggyengülnek, úgy a 3 alkalomnál már alig fog fájni.
2012. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
[link] ilyen . igen lehet,hogy jobb lenne egy új. :) köszönöm!!!
2012. júl. 4. 13:52
 18/18 A kérdező kommentje:
vagyis nem pont ilyen,de hasonló.
2012. júl. 4. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!