Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani akar velem a vőlegén...

Szakítani akar velem a vőlegényem, mert végleg haza jön kintről és újra akarja kezdeni az életét - nőzés miegyéb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a férfiakban ha nagy változás van, az ezt vonja maga után. ez lehet akár egy hosszú betegségből felépülés, vagy akár az is, amikor a párja terhes lesz, vagy épp szül. hogy ilyen változások miatt "meghülyülnek"

Jelenleg mindenért engem tesz felelőssé, beleköt mindenbe amit mondok, teszek, minden szavam kicsavarja, nem bírok vele. jeleztem neki azt is, hogy biztos azért ilyen velem, hogy mossa a saját lelkiismeretét, hogy nyugodt szívvel csajozzon, ha hazajön.

Nos. nézzem végig tehetetlenül, hogy vége?

Az összes tervünknek, álmunknak? Így?


2012. júl. 3. 20:15
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

mifelénk szégyen ha valaki félrelép. pont ezért szakít velem, hogy csajozhasson. akármikor veszekedtünk egyikünk sem kacsintgatott kifelé. ő is így fogja, mindkettzőnk családja, és a haveri köre is. tiszta szánalom egy félrelépő, kidobott ember.ő ezt nem vállalná be. kínosan fenntartja mindenki előtt a képet, hogy ő tökéletes és mindenki el is hiszi. amit velem csinál, nem tudja senki. sőt nem is érti senki, amikor én mondom. el sem hiszik. és bennem keresik a hibát.

amúgy 29 vagyok. nem fiatal. sajnos. 4 évem ment el most a semmire.

2012. júl. 4. 17:34
 32/35 A kérdező kommentje:

"Fogadok veled, hogy ő akarta, hogy ne menj ki vele...

Te mentél volna, csak ő valami olyasmit mondott, hogy áá, ő nem várja el, hogy ekkorát változtass miatta az életeden, ugye?

"

erre a 13 kommentem a válaszom

2012. júl. 4. 17:38
 33/35 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyannal lenni, aki így viselkedik veled? Nem tiszteled magad annyira, hogy elhidd megérdemelsz jobbat? Engedd had menjen, rád pedig olyan fog várni, aki megérdemel és megbecsül!
2014. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
tyű, látom ez nem mostani kérdés, azért írd meg mi lett veletek. Viszont akkor nem értem miért hozta ezt fel most a gyk
2014. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

hát hazajött végleg és elhagyott és mindenki előtt úgy csinálta, hogy én tűnjek ki a hibásnak, tehát úgy tűnjön, mintha én lettem volna az erkölcstelen, meg stb. hogy ő emelt fővel lelépjen.a rendes srác címmel.


egyszóval aljas volt.

2014. jan. 30. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!