Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani akar velem a vőlegén...

Szakítani akar velem a vőlegényem, mert végleg haza jön kintről és újra akarja kezdeni az életét - nőzés miegyéb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a férfiakban ha nagy változás van, az ezt vonja maga után. ez lehet akár egy hosszú betegségből felépülés, vagy akár az is, amikor a párja terhes lesz, vagy épp szül. hogy ilyen változások miatt "meghülyülnek"

Jelenleg mindenért engem tesz felelőssé, beleköt mindenbe amit mondok, teszek, minden szavam kicsavarja, nem bírok vele. jeleztem neki azt is, hogy biztos azért ilyen velem, hogy mossa a saját lelkiismeretét, hogy nyugodt szívvel csajozzon, ha hazajön.

Nos. nézzem végig tehetetlenül, hogy vége?

Az összes tervünknek, álmunknak? Így?


2012. júl. 3. 20:15
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk "együtt". még nem éltünk együtt.

és ha lenne előzménye, miért kért meg, miért kellett évekig rá várnom, miért hitegetett családalapítással? miért nem dobott ki, mielőtt kiment?

2012. júl. 3. 20:55
 12/35 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem negatív hozzállás,hanem józan ész.Aki menni akar,az megy is.Tenni nem tudsz ellene,mert nála már eljött a vég.Ő már nem akar megmenteni semmit,csak szabadulni.

A földrajzi elhelyezkedésetek nem teljesen tiszta.Te itt vagy Magyarországon és ő most jön haza végleg? Hány évig voltatok távkapcsolatban?

2012. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
1,5 kb ami távkapcs volt. és én azért nem mentem ki, mert azt mondta, legyen itthon normális bejelentett állásom, hogy kapjak gyedet. mert eredetileg én akartam amúgy kimenni, mert ő itthon jól keresett.
2012. júl. 3. 20:58
 14/35 A kérdező kommentje:
vagy 2 év távkapcs
2012. júl. 3. 20:58
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Mióta érzed a hullámvölgyet köztetek?
2012. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
havonta 1 hétre találkoztunk,minden 5. héten kb.
2012. júl. 3. 20:59
 17/35 anonim ***** válasza:
53%
A 2 év alatt milyen rendszerességgel tudtatok találkozni?
2012. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%
Értem.De a 2 év alatt mikor kezdődött a folytonos veszekedéseitek?
2012. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
mióta meg van az időpont, hogy mikor jön haza végleg. azóta üvölt, beleköt mindenbe és határozottan szakít! 1 hete már nem is nem hívott. Jövőhéten jön haza...
2012. júl. 3. 21:03
 20/35 A kérdező kommentje:
szóval kb 2 hónapja, vagy 3.
2012. júl. 3. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!