Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani akar velem a vőlegén...

Szakítani akar velem a vőlegényem, mert végleg haza jön kintről és újra akarja kezdeni az életét - nőzés miegyéb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a férfiakban ha nagy változás van, az ezt vonja maga után. ez lehet akár egy hosszú betegségből felépülés, vagy akár az is, amikor a párja terhes lesz, vagy épp szül. hogy ilyen változások miatt "meghülyülnek"

Jelenleg mindenért engem tesz felelőssé, beleköt mindenbe amit mondok, teszek, minden szavam kicsavarja, nem bírok vele. jeleztem neki azt is, hogy biztos azért ilyen velem, hogy mossa a saját lelkiismeretét, hogy nyugodt szívvel csajozzon, ha hazajön.

Nos. nézzem végig tehetetlenül, hogy vége?

Az összes tervünknek, álmunknak? Így?


2012. júl. 3. 20:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is azt mondom,hogy ha menni akar,nem tudod visszatartani.De azt nem hagynám,hogy 4 év után e-mailben,telefonon vagy sms-ben szakítson.Minden kapcsolatban JÁR a személyes szakítás.Jöjjön el és mondja el,hogy miért lett vége.
2012. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%

"miért kért meg, miért kellett évekig rá várnom, miért hitegetett családalapítással? miért nem dobott ki, mielőtt kiment"


Szerintem eleve úgy ment, hogy ha sikerül neki, akkor úgyis ott tud hagyni, ha meg mégsem jön össze a dolog, akkor te itt vagy vésztartaléknak, "ha ló nincs szamár is jó" alapon.


Ö nem vesztett semmit azzal, hogy eljegyzett, ez egyáltalán nem kötelezi semmire (jogilag), igy amikor találkoztatok, volt kivel lefeküdni meg volt, aki ellátta, kiszolgálta, közben meg szabadon élte az életét.


Ezen változtatni nem tudsz, ha ö nem akar elvenni és veled élni, akkor nem tehetsz ellene semmit. Levonod a tanulságokat és legközelebb jobban megnézed, kiben bízol. "Visszahodítani" értelmetlen lenne, mert akkor csak lefogadod, hogy neki bármikor "joga" van félrelépni, te meg örülhetsz, hogy elvett.

2012. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

felesleges beszélni vele személyesen, mert ugyanazokat a bagatell dolgokat fújná, amik nem a valódi indokot takarják.


köszi kedves utolsó, látom az igazad. Egyszerűen röviden tömören, átvert. és nekem lenne megalázó, ha ezek után folytatnám vele :(

egy pótlék voltam csak.

ki kellett volna mennem anno.


ezt most így aljasságnak látom már, nem a nagy változások okozta tévelygésnek :(

2012. júl. 3. 21:21
 24/35 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos 21.08-nak van igaza :(


Biztonsági tartaléknak kellettél neki, hogy amíg külföldön van, valaki várjon rá, és ha nem talál senkit, jó leszel neki te is. Az eljegyzés átverés volt, hogy elhitesse veled, hogy komolyan gondolja, és emiatt várj rá másfél évet. Undorító egy "ember". Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled :(


Viszont egy valamire vigyázz: ha nem talál magának másik nőt, vissza fog akarni menni hozzád, újra össze-vissza fog hazudozni, de akkor is csak biztonsági tartaléknak fogsz kelleni neki. Ez egy hazug. És manipulátor.


Soha többé ne higgy neki és zavard el még ma. A "terveitek" csak a te terveid voltak, az "álmaitok" csak a te álmaid. Ő csak sunyin bólogatott hozzá, hogy magához kössön, hogy ha nem jön össze más, maradjon neki valaki.


Többször találkoztam ezzel a viselkedéssel "férfiak" körében (azért írom idézőjelben, mert az ilyen szerintem nem férfi), elég gyakori sajnos. Neki mindent szabad, a nyomorult nő meg várjon rá csendben.


Egy jó döntés van ebben a helyzetben: minél előbb megszabadulni a féregtől.


31/n

2012. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
88%

Fogadok veled, hogy ő akarta, hogy ne menj ki vele...

Te mentél volna, csak ő valami olyasmit mondott, hogy áá, ő nem várja el, hogy ekkorát változtass miatta az életeden, ugye?


Külső szemmel nézve annyira átlátszó az egész. Persze neked más, mert te benne voltál, jóhiszemű és rendes voltál. Hát ő nem volt az, és visszaélt a bizalmaddal.


Már akkor tudta ő, hogy csajozni megy ki. Csak gondolta, hadd várj rá te is. Biztos nagyra nőtt az egoja, miközben más nőkkel volt, és arra gondolt, hogy még te is hazavárod. Nem szeret az ilyen se téged, se senkit, képtelen arra, hogy önmagán kívül bárkit is szeressen. Örülj neki, hogy bárhogyan is, de megszabadultál tőle, és nem született tőle gyereked! Nem köt hozzá semmi! Tanulj ebből az esetből, és legközelebb láss át a szitán.

2012. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy lett valakije és a bűntudat...


Amúgy velem is szakított hasonló módon kb. ugyanennyi idő után) a párom, tök ellentmondásos, sosem fogom megérteni. Most próbálok kilábalni.

2012. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
97%

Örülj,hogy megszabadultál egy ilyen embertől,nekem is volt egy ilyen exem,akkor kellettem mikor nem volt jobb,akkor keresett mikor...arra kelett valaki,amúgy meg letojt,és volt melettem nem is kevés csaj talomba tartva,és sose vitt nyilvános helyre,aztán kiderült menyasszonya is van egy másik városba,meg több talomba tartott arra jó nője,különböző városokban.Az ilyen embre csak magát szereti,nárcisztikus,és a mmásik csak használatra kell neki.

Sose fogadd vissza,mert ha nem talál mást,vissza akarja majd magát kunyerálni,de amint talál mást,jobbat,téged kidob újra.

2012. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Gondolom fiatal. Fel a fejjel, előtted még az élet:)
2012. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom:(Találsz majd normálisat magadnak!Egy ilyenre ne fecséreld az idődet.Az,hogy 1 hete nem keresett, sem éppen túl jó jel.Én nem kaparnék utána.Nem ér annyit.
2012. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy már kint is ilyen kicsapongó életet él, csak azt nem látod? És most, hogy hazajön nem tudná tovább titkolni, ezért dob...
2012. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!