Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a következő...

Mit jelentenek a következő szimbólumok a gyerekrajzban? Apa: Oroszlán Anya: Róka Nagy testvér (fiú) : Aligátor Saját maga (fiú) : Krokodil Pár napos kistestvér (fiú) : Nyuszi

Figyelt kérdés
Miért lettem vajon róka? Becsapva érzi magát valamiért?

2012. júl. 5. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

én is voltam 6-7 évesen agyturkásznál. ő is kérte, h rajzoljam le a családomat. rajta volt anya, mami, papi, én. apám nem. kérdezte, h miért nem, és elmondtam, h elváltak. ebből ugye levette, hogy nem tartom a családom tagjának, de nem is hiányzik.


majd a pszichomókus elmagyarázza, de sztem nincs olyan egetrengető probléma, ha szeretetteljes otthon a légkör. egyébként miért vittétek szakemberhez?

2012. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért vittük orvoshoz, mert kb. 2 hete kétszer is előfordult vele, hogy zsibbadt a lába, keze, arca, fájt a feje, egyszer hányt is, aztán mintha elvágták volna a fejfájást (akárcsak a migrénnél). Viszont nagyon megijedtünk, és bevittük őt az ügyeletre, onnan utaltak be minket a neurológiára.

Ma reggel engedték őt haza, eddig minden eredménye negatív, MRI vizsgálatra augusztus végén tudunk csak menni.

A pszichológussal nem tudtam beszélni (majd szerdán) de azt írta a papírra, hogy "testvérféltékenység".

Egyébként mindkét nagyfiam viselkedése megváltozott, gondolom idő kell nekik, amíg megszokják az új helyzetet. Igyekszem sokat foglalkozni velük, szerencsére a picur nagyon jó baba, szinte csak alszik és eszik.

2012. júl. 6. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!