Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Hogyan értessem meg a barátnőmmel azt, hogy majd akkor veszem feleségül, ha meglesz mindenünk?

Figyelt kérdés

Úgy értem szeretném ha beköltözhetnénk a lakásomba(jelenleg ki van adva albérletbe), szeretnék anyagilag helyrerázódni, szeretnék megteremteni neki mindent. Ő most fejezte be az egyetemen a tanulmányait, és jelenleg munkanélküli. Meg van sértődve ha azt mondom neki, hogy majd akkor veszem feleségül, ha lesz munkája. Ő meg van győződve arról, hogy nem az anyagiakat kell nézni, ha két ember össze akarja kötni az életét! Én viszont nem így látom! Szeretem, és tényleg feleségül akarom venni, de majd akkor, ha úgy érzem...

Mit tehetnék, hogy ezt megértse? (már lassan 6 éve vagyunk együtt)


2012. júl. 7. 23:16
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Akkor írjátok már le légyszi, hogy ti hogy csinálnátok helyettem? Elvennétek feleségül úgy, hogy különéltek?? Annak meg mi értelme lenne? Akkor akarom feleségül venni, ha megint otthon lakhatunk együtt, és ha egyenesbe hoztuk az életünket! Ezt nem lehet megérteni?
2012. aug. 1. 08:28
 32/33 anonim ***** válasza:
Hiába. Azzal, hogy azt mondod neki, hogy majd, ha lesz munkája stb. de leginkább azzal, hogy a már megtervezett esküvőt lemondod, mert nem épp ideális a helyzet, épp a lényegét csúfoltad meg a házasságnak. Jóban, rosszban, gazdagságban, szegénységben... Én tényleg csodálom, hogy veled van.
2012. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdezö! Mi lett veletek azóta?
2012. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!