Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekvállalók! Ti szívesen...

Gyermekvállalók! Ti szívesen adnátok külföldi keresztnevet a gyereknek?

Figyelt kérdés
én lányban és francia keresztnevekben gondolkodom, mint pl az Isabelle, mert sokkal szebbnek tűnik a csengése mint a magyar Izabella

2012. júl. 8. 13:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
Igen, külföldit adtam, mind a négynek. A férjem amerikai állampolgár, én magyar(már amerikai is) vagyok. Az első lányunk Magyarországon született, ő a Zenaide Anne Thempox(Zeny) nevet kapta, az ikerlányok Monte Carloban látták meg a napvilágot, őket Savannah Isla(Vannah) és Zayra Kandence Thempoxnak(Kandy) hívják. Az egyetlen pici fiuk meg Wadley Dane Thempox(Wads). Ő már teljesen amerikai.
2012. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló gratulálok a gyerekekhez, és valóban gyönyrű neveket választottatok nekik ;)
2012. szept. 8. 11:21
 23/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, szerintem te is jó úton jársz. A francia nevek meg gyönyörűek. Fluer, Adeline, de ezen az oldalon találsz egy csomót. [link] és ezen is vannak nevek www.thinkbabynames.com
2012. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) nagyon szépek a nevek amiket találtam, gondolkodtam, hogy két keresztnevet adok neki :)
2012. szept. 17. 08:22
 25/29 anonim ***** válasza:
Csakis akkor, ha külföldön élnék és külföldi vezetéknévhez adnám. Magyarországon magyarhoz semmiképpen!
2012. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
47%

max ha nem adhatsz külöldit itthon, szüljél külföldön...a gyereknek is jobb, ha nem lesz magyar állampolgár, sajnos sok előnye nem származik belőle.


az én gyerekem Indiana lesz mindegy, hogy fiú-e vagy lány :)


ha fiú még lehet Dexter... csak hát nomen est omen....

2012. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
anyakonyvezhteo az Izabell es a Leonárd is, nem kell hozza kulfoldi apuka
2014. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Simán adnám neki, hisz én is külföldi vagyok. De a párom magyar, tehát magyar lesz a gyerek vezetékneve. Mi az Auróra névben gondolkodtunk, aminek a kiejtése franciául "Ororh" és szerintem gyönyörű. Nekem a nevem Lindsay Sydney Corte's, tehát Syd a becenév. De az Isabelle gyönyörű, szóval, persze, simán
2021. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!