Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált férfiak házasodnátok újra?

Elvált férfiak házasodnátok újra?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért, ha nem akkor miért nem?


És ha lehet akkor tényleg csak elvált férfiak válaszoljanak, más úgyse tudja erre a választ.


2012. júl. 11. 13:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%
Soha, 10 év alatt az imádnivaló szerelmemből egy önző, zsarnok, hisztis, anyagias házisárkány lett. Már undorodtam tőle szó szerint a végén. Tudom vannak normális nők, de nem keresem őket, mert a jó részük ilyen lesz.
2012. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Apám 3-szor is házasodott. Én egyszer sem fogok az biztos.


16/L

2012. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

apám újranősült, bár sztem csak az új feleségével közös gyerek miatt.

anyámmal való házassága nem sikerült valami hosszú életűre, ami jobb is. ő lépett le, és én sem érdekeltem különösebben. talán még éretlen volt hozzá.


emiatt én sem szeretnék férjhez menni, pláne nem fiatalon. amikor kérdezgetik a népek, h mikor lesz az esküvő, akkor csak annyit mondok, hogy majd a gyerek 5. születésnapján :) ezzel mindenki le van rázva, és talán ha annyi ideig együtt maradunk, akkor már nem gondolja meg magát egyikünk sem.

de ha egy mód van rá, akkor nem ragaszkodom a papírhoz, nem szeretnék egy olyan ígéretet tenni, aminek nem tudom garantálni a betartását.

2012. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
62%
Ezt úgyis a nők döntik el, hogy akar-e házasodni a férfi! 39F
2012. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis a nők döntik el?

A gyenge akaratú férfi mellett biztosan.

Hiszen arra rá lehet telepedni, zsarolni, irányítani, rávenni hülyeségekre. Aztán meg hisztizni, hogy mekkora papucs az ember.

Az erős akaratú férfitől pedig menekülnek, mert "az a mocskos féreg nem hajlandó úgy élni, azt csinálni, amit én akarok"...

Hát... nem én vagyok az, aki meg fogja fejteni a női lélek működését...

36f

2012. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%
Mert a nők úgy működnek, hogy folyamatosan a kapcsolat "ellen" dolgoznak, igyekeznek a férfi agyára menni, persze csak tudat alatt, hogy teszteljék, hogy mennyire domináns. Ha sorra elbukik ezeken a teszteken, akkor elhagyják egy domináns férfiért (akire ugyan azt mondják, hogy bunkó szemét állat, de a bugyijuk valójában tőle lesz nedves, nem a "papucstól", aki igyekszik a kedvükben járni). Ilyen egyszerű. Vagyis magyarán ahhoz, hogy jól működjön a kapcsolatod, nem csak az élet adta problémákkal kell megküzdened, hanem partnered által mesterségesen generált problémákkal is. Nooooormálisak?! Na ezért lett általánosságban elegem a nőkből, mint "társakból".
2012. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a tapasztalat, kép alakult ki bennem is az eddigi életem során!

Gyerekként, fiatalként azt gondoltam, hogy a párkapcsolat, a család lesz mindig az az egyetlen hely, ahol nem kell majd agyalni, taktikázni, kombinálni, hátulról jövő dolgokra számítani. De nagyot kellett csalódnom. Ugyanazt tapasztaltam meg, amit az előttem lévő leírt. A folytonos tesztelgetés, határok feszegetése, a reakcióim bírálása. Ha engedtem, papucsféreg voltam. Ha nem, akkor érzéketlen utolsó szardarabka.

Hát, gyerekként közel sem ez a kép élt a fejemben.

A párkapcsolat NEM menedék, sőt...

2012. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Az utolsó két válaszolótól kérdezném, hogy eszükbe jutott-e már, hogy nem biztos, hogy a párkapcsolatokkal van a baj, hanem egyszerűen őket sz.r emberekkel hozta össze a balsorsuk vmiért?

Azt meg a többség elfelejtette említeni, hogy a házasság kölcsönhatás elven működik, ha működik.

Nem akarok nagyon eltérni a kérdéstől. Én amúgy nőként utálom a nők nagy részét, szóval valahol meg is értem a válaszokat, viszont a maroknyi "használható" nőtársam nevében mégiscsak próbálom a renomét megmenteni.

2012. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Salx Narval ***** válasza:
Én is megértem az utolsó válaszadókat, hiszen egy cipőben járok velük, de általánosítani, mégsem kellene, hiszen nekünk sem esne jól, ha azokkal a férfiakkal tennének egy szinte, akik elhagyták a családjukat, gyermeküket, vagy épp terrorizálják őket. A kérdésre már korábban válaszoltam, ezt csak a srácoknak szerettem volna elmondani, mármint, hogy nem minden nő ilyen, csak minket nem velük hozott össze a sors.
2012. júl. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Persze, lehet, hogy nem minden nő ilyen.

De az "ilyenek" elérték, hogy ne legyek már kíváncsi egyikre sem, egyiknek se írjam alá soha többé a "hülye vagyok" papírt.

2012. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!