Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált férfiak házasodnátok újra?

Elvált férfiak házasodnátok újra?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért, ha nem akkor miért nem?


És ha lehet akkor tényleg csak elvált férfiak válaszoljanak, más úgyse tudja erre a választ.


2012. júl. 11. 13:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egy második feleség vagyok. Kettőnk közül én voltam jobban házasság ellenes, vagy pontosabban nem házasság párti. A drága férjem a válás után sokáig úgy volt vele, hogy pont elég a laza illetve alkalmi kapcsolat. A vicc az egészben, hogy mikor megismerkedtünk, és én mondtam, hogy nekem bőven elég egy lazább kapcsolat, kikérte magának, hogy vagy rendesen, vagy sehogyan. Szóval általános érvényű bölcsesség nincsen, szerintem nagyon szituáció és egyén függő, hogy hogy alakul.
2012. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

Isten őrizz!

Ennek a kérdésnek a Humor rovatban lenne a helye, bár még viccnek is rossz!

2012. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%

ISTEN MENTS!!!

Válásom után még esélyesnek tartottam a dolgot, hogy majd, pár év múlva ilyen módon is összekötjük az életünket az új párommal. Ugyanis nagyon szerettem őt. De sajnos (vagy épp ellenkezőleg, még időben?) hamar kibújt a szög a zsákból, benne is HATALMASAT kellett csalódnom. Szinte pontosan UGYANAZOKAT a lépéseket tette, amiket az első feleségem. Zsarolások, hazugságok, önző érdek-cselekedetek, kiutálás a saját házamból, stb... Ezek után ESZEM ÁGÁBAN SINCS ilyen hülyeségre akár csak gondolni is!!! Soha nem leszek akkora ökör!

36f

2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
A testvérem 2x nősült. Őt nem ábrándította ki, hogy az első házassága nem jól sikerült.
2012. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Soha többet nem!Elég volt egyszer is!
2012. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A házasságot úgy váltogatják és úgy mennek bele mintha autót vennének.

Hol van már annak értéke?

A legtöbb nő ugyan úgy ahogy az életben minden mást csak azért akar házasodni,hogy mutassa a többi nőnek,hogy ő bezzeg...

Mondanám,hogy tisztelet a kivételnek,ha úgy gondolnám,hogy vannak :D

Még csak 27 vagyok,de már túl egy 8 éves kapcsolaton.Eszembe nem jutna házasodni soha.

2012. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Az én apukám újraházasodott anno. A párválasztás megbánta, de már válni nem akar, mert 60 felett van. Viszont annak örül, hogy lett még 2 szép gyereke, akikre számíthat. 25N
2012. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos én sem tudok a kedvedre tenni.:D Én nem gyűlöltem meg a nőket, sőt az exet sem, mégis csak a gyerekem anyja. Hogy miért nem, hát ennek több oka is van,de számomra a legfőbb érv az, hogy nem szeretném még egyszer átélni, azt, hogy esetleg külön kell éljek a gyerekemtől, arról nem is beszélve, hogy egy olyan emberrel éljen együtt, aki a saját gyerekeit is leszarja. Azt hiszem ez a hosszú őrlődés, kiölt valamit belőlem, nem akarok többet mások döntéseitől függni. Van egy kislányom, aki parancsolgat, a pénzem is rákölthetem, ennyi elég is.:D
2012. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

volt pár válaszadó akitől nem kérdeztem de válaszolt


És akiktől valójában kérdeztem az elvált férfiak, azok sorra mind azt válaszolták, hogy nem házasodnának újra.


Úgy érzem akkor többet nem is reménykedek, hogy feleség leszek. Így jártam én választottam.Elhagyni ez miatt biztos nem fogom.

2012. júl. 11. 16:40
 20/30 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel a reményt, akitől a válasz igazán fontos neked, még nem biztos, hogy írt ide!
2012. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!