Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvagyok keseredve, mihez...

Elvagyok keseredve, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

A párom szülinapja tegnap volt, úgy terveztük, hogy azt kapja tőlem, hogy elmegyünk nyaralni. Erre most nincs lehetőség idő hiány miatt, mert dolgozik. Majd talán 3 hét múlva... Nem tudtam neki semmi mást adni csak egy üdvözlő lapot és egy üveg italt.


Teljesen elvagyok keseredve, hiszen tudom, hogy nem az ő hibája, de nem tudok neki "felejthetetlen" boldog szülinapot okozni.



2012. júl. 13. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jah, hát végül is, karácsonyfát is lehet állítani akár Júliusban is, ha máskor nem jutott rá idő -.-


a gyertyafényes, romantikus vacsora szerintem is nagyon jó ötlet,közben pedig jó hangulatban megtervezhetitek azt a nyaralást.

2012. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Valóban jó ötlet és köszönöm, de mint írtam nem tudom kivitelzeni, mert én megyek hozzá és más is lakik a házban. :(
2012. júl. 13. 19:39
 13/15 anonim ***** válasza:

Igazad van. Karácsonyfát állítani júliusban és július helyett augusztusban menni nyaralni ugyan az. Én kérek elnézést... (:


Feleslegesen hisztizel Kérdező. Biztos rosszul esik, hogy öt perce volt rád, de kétlem, hogy nem akarja bepótolni.

Ne legyél ilyen sarkos, nem megy minden tervszerűen. Mindig ez van ha valami nem sikerül?

2012. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor vacsizhattok pár nap múlva is nálatok. Nem olyan fontos betartani az időpontot, hidd el :)
2012. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

annyi minden más van, ami felejthetetlen lenne.


pl egyik gyerek az éjszaka leple alatt felaggatta a függönyt rózsákkal, hogy édesanyja arra ébredjen anyák napján. na ehhez nem kellett szinte semmi.


tudom nem a barátodhoz volt példa, de csak jelezni akartam, hogy megannyi millió felejthetetlen dolgot lehet apróságokkal is okozni.

2012. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!