Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2és fél éve vagyok a férjemmel van egy kisfiunk másfél éves..elég hamar jött a bébi..de az izgalmas "résznek" túl hamar vége lett a kapcsolatunkban,de nem is erről akarok kérdezni..szeretem-szeret hűségesek vagyunk és leszünk egymáshoz.ez nem kérdés részemről tuti de részéről is igy gondolom..

Pont mielőtt megismerkedtem vele volt egy kalandom..Kaland szinten maradt de olyan igazi szerelem volt..tudjátok az a fellángolós..persze nem tudom mi lett volna ha összejövünk de nem is érdekel mert boldog vagyok a férjemmel..

Na mindegy mennék a bébimmel (férjem nélkül)nyaralni de megtudtam hogy a srác is oda megy pont abba az időpontba(külföldre-még Én meséltem neki hogy varázslatos hely) valahogy félek vele találkozni..nem tudom elmondani hogy érezzétek..nem szeretnék tőle semmit csak a mai napig ha meghallom a nevét elakad a hangom..és mindig ugy néz rám hogy Nekem már attól lelkifurdalásom van a férjem előtt..az az igazi vetkőztetős nézés..:)

Szerintetek ha "együtt töltenénk" néhány napot vanrá esély hogy kiszeressek a férjemből?az együtt alatt azt értem hogy tuti direkt csinálta mert abba a hotelbe foglalt szállást amelyikbe én szoktam menni..elkerülhetetlen lenne..

Nem tudom attól félek elcsábit..vagy ilyesmi..a nők meg olyan hülyék..nyár meleg tengerpart:)

A férjem is igy ismertem meg :) csak tudjátok egy kapcsolatba kisbabával kicsit ellaposodik minden..és félek nehogy az izgalmas "ujdonság" elvegye az eszem-szivem..

Ez gáz hogy ilyenen agyalok? Ez azt jelenti hogy nem szeretem a férjem?Szerintetek is mondjam le a nyaralást?


2012. júl. 13. 23:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én a helyedben lemondanám. Biztos, ami biztos. Meg gondolj bele: jól éreznéd ott magad? Ez számodra nem kikapcsolódás lenne, folyton azon stresszelnél mikor találkozol vele. Mondd le szerintem, így talán a pasi is veszi a lapot, hogy te komolyan férjnél vagy.
2012. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Minek mentél férjhez hogyha keveselted a f*szok számát amik benned voltak?Csinálj amit akarsz,ha most nem akkor későbbet biztosan félre fogsz k*rni
2012. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első mondatodat elég gyorsan megcáfoltad.
2012. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd le.
2012. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem cáfoltammeg nem arra gondoltam hogy eltudna csábitani mármint hogy lefeküdjek vele vagy viszonyba kezdjek..hanem arra hogy érzelmileg..nem tudom ..tehát azt nem akarom hogy beleszeressek mert a férjem nem hagynámel soha és annak a kedves válaszolónak aki olyan szépen fogalmazott üzenem hogy nem keveslem te b@rom a kérdés nem erről szólt.35 éves vagyok és soha nem vsaltam meg egy páromat se..olyan volt már hogy ugy éreztem stabil kapcsolatban vok és érzelmileg MINDENFÉLE TESTI KAPCSOLAT NÉLKÜL elkezdtem kötödni más férfihoz..akaratom ellenére..ilyen esetben mérlegeltem és szakitottam ha ugy éreztem..de nem kell Neked magyarázkodnom..De engem Te csak ne minősitgessél azt sem tudod ki vagyok mi vagyok és nem a személyiségemről kértem véleményt hanem arrol mit tenne más a helyemben!
2012. júl. 14. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha abban biztos vagy,hogy a férjedet nem szeretnéd becsapni,akkor ne menj.Magadban nem bízol,én értem mit akarsz mondani.Ha attól tartasz elcsábítható vagy, de te nem szeretnéd,maradj itthon!!!!Elmúlik hidd el,ha nem keresed és kitérsz előle!
2012. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

#5


Dehogynem egyértelműen kevesled mert még mindig más kell.Ha nem keveselnéd akkor nem lennének most ilyen problémáid.Miért nem azzal a pasival jöttél össze akkor akivel kavartál?Miért pont UGYANODA megy a pasi mint te?Lehet hogy nem kéne vele tartani a kapcsolatot és abbahagyni a flörtölgetést?


"MINDENFÉLE TESTI KAPCSOLAT NÉLKÜL elkezdtem kötödni más férfihoz"


Hahaha mi vagy te talán egy UFO?Tudod ki veszi be ezt a szép mesét


"ilyen esetben mérlegeltem és szakitottam ha ugy éreztem"


Igen mert új f*sz kellett neked.Pontosan ismerem az ilyen fajta nőket mint amilyen te vagy.Először azért siránkoztok mert nem találtok normális pasit.Amikor meg nagy nehezen találtok akkor meg elkezdtek más f*szról álmodozni,nektek semmi sem jó,éld ki magadat először és csak utánna menj férjhez

2012. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Téged aztán jól felszarvaztak!Nem baj Én jót nevetek rajtad nyilván meg is értemelted..egy primitiv b@rom vagyakinek a kapcsolat a testiséggel kezdődik és ér véget..Nálam nem..Én a férjemmel is 2 hónap randizás után feküdtem le ahogy minden eddigi palimmal az életemben..engem még igy neveltek..nem ugy mint a mai huszéveseket akik boldog boldogtalannal lefekszenek másnap meg azt se tudják hol ébrednek..

Nem tartom a kapcsolatot se vele se mással a régi életemből egy közösségi oldalra irta ki hogy hova megy meg mikor..és nem azért mert nézegetném az adatlapját hanem üzenőfalra irta ki!

De tök mindegy. Te egy szánalomra méltó idióta vagy aki azthiszi azért mert beleir néhány mocskos szót a mondanivalójába jól beszol amásiknak. De engem nem hatsz meg..tudod akinek nem inge nem veszi magára..

Egyébként látom komoly szöveg értelmezési problémád van mert leállsz kötekedni de a kérdésemnek semmi köze ahhoz amiket Te irsz..Például nem kérdeztem Te milyen nőket ismersz..de olyat biztos nem amilyet Én vagyok mert akkor nem ilyen váleménnyel lennél a nőkről! Ugyhogy szologassál be nyugodtan,elrejtőzködve otthon a szgéped mögül nagy a szád..egy anonim oldalon vagány vagy és jól kiosztasz néhány embert..igazi férfi vagy:)

nem baj add ki a dühöd..irjál még néhány mocskos szót nekem és probálj megnyugodni!:)

2012. júl. 14. 19:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Te ezt miből szűrted le hogy nekem a testiséggel kezdődik és ér véget egy kapcsolat?Én nem magamból indultam ki hanem az olyan nőkből mint amilyen te vagy.Ráadásul már korábban kavartál azzal a csávóval ígyhát ahogy én kivettem az írásodból egyből lefeküdnél vele,nem várnál te azzal egy hetet se,mondani mindent lehet.


Nem tartod vele a kapcsolatot de mégis tudod hogy ő volt az a csávó aki kiírta egy közösségi oldalra hogy pont oda megy ahová te is menni készülsz,persze szép mese.


És akkor én vagyok a szánalomra méltó idióta amikor csak az igazságot mondtam: Vártál egy megfelelő alkalomra hogy félrek*rj.Ne add be itt a mesédet hogy nem nézted az adatlapját,ha valóban nem akartál volna hallani felőle akkor azt se tudnád hogy miket ír ki az üzenőfalra...ja na meg a másik érdekes dolog hogy persze pont ugyanarra a helyre megy és pont ugyanakkor mint te.Még a hülye is megtudná mondani hogy ez egy jól megszervezett titkos randi


Nem az összes nő ilyen,mondtam én ilyet?És még te mondod hogy nekem van szövegértelmezési problémám?


Most ugye nem várod el hogy leutazzak hozzád csak azért hogy élőben elmondjam a véleményem?Akkor Facebook-on is mindenki "rejtőzködik" csak azért mert nem élőben beszél a többiekkel?Úgyhogy ez a rejtőzködős duma nagyon nem állja meg a helyét


Mondod hogy mocskos szavakkal dobálózom amikor te sértegetsz!Én senkit nem sértegettem!Most komolyan a f*sz helyett írjak hímvesszőt?

2012. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Majd szóljál ha lenyugodtál..addig is szivesen olvasgatom a kommentjeidet! jól felhúzod magad mi?
2012. júl. 15. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!