Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szemét dolog...

Szerintetek szemét dolog mindent és mindenkit magam mögött hagyva elköltözni egy másik országba egy jobb élet reményében?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tartsd velük a kapcsolatot és ne válj nagyképűvé, aki elfelejtette, hogy honnan jött!


Szerintem legyél őszinte, és mondd meg nekik, hogy nem vlószínű, hogy hazaköltöztök. Nem fognak örülni ennek, de inkább egy legyenek szomorúak egy ideig, mint életük végéig hitegetve a hazaköltözéssel.

A repjegyet tudjátok fizetni; van, amikor ők mennek hozzátok, van, amikor ti. Ezek között meg ott a net.

2012. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szemét dolog,de tartsd velük a kapcsolatot,és próbálj nekik anyagiakban is segíteni,amennyire csak tudsz.Próbáld őket látogatni egyszer egy évben,és segíts nekik kijutni,ha még nem olyan öregek,ha csak 1 hétre lesznek nálatok,akkor gondolom nem is zavarnak.:) vagy ha csak az egyikőjük jön ki,gondolom az már nagyon jó.:)például anyukád:)Ő még segíthet is.

Nekem is ez az egyik életcélom,hogy külföldre költözhessek,ott dolgozhassak.Szeretném a szüleimnek mindazt a törődést visszaadni,főleg anyának,amit nekem adott és ad.Anyagilag is szeretném őket később támogatni,amennyire csak tudom!:)

Remélem,hogy sikerül a tervem,és neked a szüleid elfogadják majd a helyzetet.Biztosan nem tartanak egy szemétnek,hiszen a gyerekük vagy..:)


16/L

2012. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha belül akarod, akkor hagyj a fenébe mindent és mindenkit, nyomás! Légy boldog, és sikeres, mert ebben a gagyi országban sosem lesz belőled semmi, ha nincsenek komoly kapcsolatrendszereid. Ne törődj se szerelemmel, se szülőkkel, nem tartanak örökké, de neked egy életed, egy esélyed van, ha elszáll feletted az élet, akkor már késő lesz.
2012. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És ha ők mennének ki hozzátok?
2014. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!