Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudsz úgy élni, hogy...

Mennyire tudsz úgy élni, hogy kizárd a társadalmi elvárásokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 17:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz?
2012. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy élek :)
2012. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Pl: egyetemre kell menni; ha együtt élsz valakivel kell a házasság, persze egyházai; aztán jöhetnek a gyerekek.


Konkrétan az én példám: szeretnék háztartásbeli lenni, de tudom hogy ezt a társadalom elítéli. Sokkal boldogabb lennék, ha nem kellene minden nap hajnalban kelni, ha láthatnám a gyerekeimet reggel, ha én vihetném őket különórára, ha több energiám lenne beszélgetni velük. Utálom a munkámat és a főnökömet is, de félek a megvetéstől :-(

2012. júl. 16. 17:30
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Én pont hogy így akartam élni, hogy egyházi házasság, és utána gyerekek. Tudod, mennyi lecseszést kaptam??? Hogy minek az, hülye vagyok, ez csak cécó (nekünk fontos volt), stb... szóval mindenképp megszólnak :)

Amúgy nekünk nincs tévénk. Na, ezért is kapjuk az áldást eleget.

2012. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi köze van ahhoz hogy te otthon lennél? Ha nekünk ez anyagilag nem okozna gondot már holnaptól az lennék...
2012. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
39%

én csak akkor fogok házasodni, ha fogok egyáltalán(mert nem áll szándékomban) ha a férjem kiveszi a részét mindenből és nem csak otthon fog feküdni munka után.

lehet gyereket sem akarok,mert minek, a legtöbb hálátlan lesz, hiába neveled rendes embernek.

2012. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%

2. vagyok.

Nem dolgozom, párom jól keres.

Nem házasodtunk össze.

Minek?

Gyerek nincs.

Szeretünk utazgatni, kirándulni. :)



28/n

2012. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
68%
Ja és 28 évesen érettségiztem. És?
2012. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Bármit csinálsz, mindig lesz valaki, aki rosszallja.
2012. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk 99%-osan. Az egy százalékba sorolom az olyan dolgokat, amiket nem akarok, de muszáj - pl. munka. De az is csak azért muszáj, mert _én_ így döntöttem, mivel vannak igényeim. Gyereket, családot stb. nem akarok, bárki ezzel jön, csak legyintek és mutogatok a húgomra. Ő akar, ergó nem fog kihalni a család, engem lehet békén hagyni.
2012. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!