Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 12 éves lányodna...

Megengednéd a 12 éves lányodnak, hogy műkörme legyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 19:30
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. A barátom arcán van egy gyermekkorából megmaradt vágás, csodálkoztam, amikor mondta, hogy karmolás - az egyik műkörmös osztálytársnője karmolta meg ennyire, hogy több, mint tizenkét év után is látszik, akkor volt a kislány TÍZ éves. Minek egy ennyi idős gyereknek műköröm?
2012. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
Úgy látom elég egyértelmű az eredmény. :)
2012. júl. 19. 17:52
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
el kellene gondolkodni azon, hogy ez a kicsi lány miért is kér műkörmöket... hát nem egy elcseszett világban élünk?? :(
2012. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem!
2012. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
26%

Nemár hogy itt soha senki nem játszott az otthon talált lakkokkal!? A kedvenc gyerekkori elfoglaltságom volt a körömfestés! Unokahúgommal mindig pingáltunk már vagy 6 éves korunktól kezdve nyári szünetekben! A nagymamámnak volt egy ilyen krémszínű csillogós lakkja, ő nem használta, megengedte, hogy elfestegessük, aztán egy két napig a kezünkön is maradhatott és oda voltunk meg vissza! :)

Persze suliba sosem engedték a szüleim, de azért ilyenkor jó volt mindig egy kicsit nagyobbnak képzelni magunkat. :)

Lehet gáz vagyok, de így nyári szünetben én engednék a lányomnak egy gélt. Iskolakezdésre pedig leszedetnénk. Nyáron se legyen hupilila, meg fekete a körme, de egy finomabbat engednék! Az iskolába pedig minimum elvárásom, hogy az ilyen kicsi diákoknak ne engedjen lakozott körmöt, sem piercinget, sem tetkót, sem sminket, sem semmi ilyesmit! Minek?

2012. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Műkörmöt nem, de ha akarja valamilyen nagyon halvány lakkal kifestheti szerintem. Nekem soha nem volt és nem is lesz műkörmöm, mert nem tetszik, de szerintem a köröm egy idő után sokkal erősebb lesz, ha otthon lakkozza, legalábbis én magamon ezt tapasztaltam. De persze nem vörös, meg fekete lakk, hanem valami szolid pink vagy gyöngyházfényű.

Nem az a világ van már, mint amikor én voltam 12 éves :)

Egyszer én is kilakkoztam olyan 12-13 évesen a körmöm, az osztályfőnök kiszúrta, és végigment az osztályon, hogy kinek van még lakk a körmén. És jó pár lánynak volt. Másnapra le kellett mosnunk.

23/L

2012. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Nem, és az iskola sem engedi.
2012. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
Biztos hogy nem !! Nem kell belőle kisk*rvát csinálni
2012. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:

Én soha nem engedném neki,de 18 éve felett már ő dönti el,de arra nevelném hogy ne tessenek neki az ilyen mű sz*rok! Már bocsánat.Csak ámulok és bámulok amikor a kortársaimnak van,pl. most ballagáson.(ált.isk.)

Nekem sem kéne soha de soha műköröm,én hajat sem akarok festetni.Meg vagyok elégedve az egészséges hosszú körmeimmel,vagy épp ha elegem van abból akkor a szép formásakkal(még véletlenül sem a szögletessel!!) Ennyit gondolok erről...

2012. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!