Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 12 éves lányodna...

Megengednéd a 12 éves lányodnak, hogy műkörme legyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 19:30
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
Ja és csak megjegyzem nekem meg volt engedve hogy kb. 5 éves koromban fessem a körmöm! Én nem fajzottam el.:)
2012. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Műköröm, dehogy te jó ég! Az én lányom 9 éves, én itthon megcsinálom magamnak a géllakkot, de a lányomnak nem, max egy halvány rózsaszín körömlakk itthonra meg valami virágmatricát rá, de csak a szünidőben. Én is kalózkodtam anyu lakkjaival otthon anno :)
2012. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
biztos h nem, meg nem is ezt a neveltetést adnám
2012. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Biztosan nem!!

Nem rég volt Nálam egy ismerős kis hölgy, zselés körömerősítést csináltam Neki, és a 7 éves lánykája végig nyafogott, hogy Ő is akar, és Neki mikor lehet műkörme?

Ilyenek a mai gyerekek, de határt szabni kell!

Az Én lányom 2,5 éves, és ha lakkozom a körmöm, akkor már jön is, és Neki is ki kell, nincs mese.. :) ezt úgy oldom meg, hogy átlátszót kenek a két kisujjára. Ő nagyon boldog, de senki sem látja, hogy van valami a körmein.

Ha 12 éves lesz, akkor különleges alkalomra kenhet valami halvány lakkot, azt biztosan meg fogom engedni! :)

Döntsön mindenki belátása szerint, de műkörmöt NEM engednék!

Ja, tényleg elvékonyítja a körmöt a műköröm! Nekem hetekig papírvékony.. :/

2012. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Nem engedném.
2012. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!