Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom miért mondja hogy...

A családom miért mondja hogy "Egyedül fogsz maradni"? 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a 84 éves mamámon kívül senki olyan nincs akire számíthatok (anyu-apu meghaltak, tesóm nincs, minden más nagyszülőm szintén meghalt, unokatesók messze és mindnek van családja tehát sehova sem kellek). Van 1-2 távoli rokon aki jótanácsokat akar adni, de mindig az lesz a vége hogy "Ha nem változtatsz egyedül leszel; Nagyon keserves életed lesz egyedül;Egyedül nem lehet élni" Jó, tény hogy még soha sem volt kapcsolatom, visszahúzódó antiszoc vagyok, nem szeretem magam stb. Ja és próbálják már azt mondogatni hogy mi lesz velem majd a mamám házában egyedül...És tényleg betojtam mert egy kertesházban egyedül nőként nem tudom melyen életem lenne....
2012. júl. 17. 21:01
1 2
 11/11 Bence_ ***** válasza:
80%

Először is találd ki, hogy mit szeretnél.

Igyekezz boldog lenni. Segítséggel dolgozd fel azt amin keresztül mentél. Érthető és normális, hogy szomorkás a szemed. Annyi könnycsepp nem tűnik el nyomtalanul.

De egy jó szakemberrel ezt a helyére tudod tenni. És ha egy társsal szeretnél boldogan élni akkor menni fog.

2012. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!