Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mihez kezdenél az életeddel...

Te mihez kezdenél az életeddel, ha nem találnád a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Nem találom azt a nőt, akivel egybe tudnám/akarnám fűzni az életemet.


Mit kezdenek magukkal az örök agglegények? (akik nem azért maradnak agglegények, mert félnek elkötelezni magukat, hanem azért mert nem találják az igazit)


Persze sokszor úgy érzem, hogy találok valakit, akivel el tudnám képzelni az életemet, de ez általában fordítva nem szokott működni.


2012. júl. 17. 22:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nincs nagy Ő. Vannak lányok, akikkel ki tudsz alakítani harmonikus kapcsolatot, vannak, akikkel nem. Az előbbiek közül válassz egyet és légy vele boldog.
2012. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem hány éves vagy! Akkor jó, "megnyugodtam":) Én nő vagyok, de 25 évesen még fejem se fájt emiatt, most pedig anya, és feleség vagyok!:) ne viccelj, hogyne változna addig ez a dolog! nem kell ezen görcsösen erőlködnöd, az, hogy ilyenen agyalsz 25 évesen, már elég is, hogy lássuk normális lelkületű férfi vagy, azok meg elkelnek, hidd el:):) Légy nyitott, vigyázz az irreális álomképek kergetésével, adj esélyt olyannak is, aki elsőre nem tűnik a te szempontjaid szerint 'tökéletesnek', mert néha ott a végzetes szerelem, ahol nem is sejtjük. Szóval ne aggódj, nagyon fiatal vagy, néha 1-2 nap alatt is dob egy hátast alattunk a föld, nemhogy tizen évek alatt... Élj vidáman, mert mindjárt visszasírod ezt a szabadságot:):)
2012. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát ezen már én is gondolkodtam, csak női szemszögből. Azért remélem előbb-utóbb csak találok valakit... Mert amúgy nem tudom mit kezdenék vele.
2012. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja, és van nagy Ő;) De néha azzal gyötrelmesebb a végzetes szerelem, mint egy harmonikus életet garantáló, szolídabb érzelmű kapcsolatban, úgyhogy akkor sincs baj, ha csak a kis ő-t találod meg!
2012. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
...és 8. hozzászóló nagyon-nagyon jól ír!!
2012. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

építsd a karriered, tanulj, fejlődj, utazz, láss világot, szórakozz, élvezd, h fiatal vagy.


a nők sokkal jobban tapadnak egy magabiztos, sikeres, laza srácra mint egy fásult, görcsös kisfiúra.


lehet, h vannak akik nem értenek egyet velem, de eddigi életem során én ezt láttam.

2012. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

először azt kell elérni hogy élvezd az életet egyedülállóként is. szeress tükörbe nézni, sportolj valamit mert az javít a kedélyállapoton is. ha játszol valami hangszeren, vagy tudsz rajzolni néha ülj le és szórakoztasd magad ezzel, vagy akár egy jó könyvvel.

tanulhatsz nyelvet is.

járj olyan helyekre amiket szeretsz, próbálj ki valami olyat amit eddig még nem. pl. ejtőernyőzést, jungie-jumping-ot, falmászást...

kényeztesd magad uszodában, szaunában, menj el egy jó masszázsra, vágass új hajat, fedezz fel egy új szórakozóhelyet...ezek mind új lehetőségek arra hogy új embereket ismerj meg.

jelentkezz akár ilyen önkéntes vízosztászra is most hogy ilyen meleg van, így lesz indok leszólítani szép lányokat, beszélgetni, hátha... :D

2012. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

az a nő akinek a jelenlétét hosszabb távon el bírom viselni,simán elmegy nagy ő-nek is manapság.

amúgy meg keresgélj.

szedjél fel sok csajt,aztán az egyikükben valószínűleg érezni fogod,hogy ez más,mint a többi.

én 26 évesen érzem meg ezt először,pedig előtte is volt több kapcsolatom,nőim,uh simán beelőzhetsz.

2012. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megtaláld a nagy Ő-t Neked kell először azzá válnod - számára.
2012. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet azzá válni?
2012. júl. 18. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!