Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a szüleim 14 évesen nem engednek el a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve járunk és soha nem engednek el hozzá.Ez durván annyit jelent hogy életemben 5ször voltam a barátomék házában.Azért ez már eléggé durva.Nem tudják megérteni az én helyzetemet?Jó elhiszem hogy ők azt akarják hogy életem végéig szűz maradjak (még az vagyok meg a pasim is) de azért ez túlzás szerintem.Most lesz barátom szülinapja (16) és most tervezem hogy el kéne menni hozzá és meg is kérdeztem anyáékat hogy valamelyik nap lehetne-e szó arról hogy elmehessek(szerinten elég inteligens egy kérdés ez) és a válasz rá: szó sem lehet róla.

Mit csináljak?Az a helyzet hogy nem 1 városban lakunk de 10 km van köztünk háztól házig.Ez így borzasztó szóval valamit tenni kéne...Segítsetek lécci!

14/L


2009. júl. 14. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hm..ez nem fog neked tetszeni, de igazuk van... inkább várj és majd később biztosan elengednek.. annak örülj, hogy nem tiltanak tőle. 15 évesen nekem is volt barátom és egészen 17 éves koromig nem engedtek el vele..de addig is együtt voltunk. Ő 20 éves volt, de megértette, hogy most ez a helyzet... Próbálj te is megértőbb lenni, 14 éves vagy.. úgy gondolod érettebb a korodnál és sokat éltél..de hidd el mindennel ráérsz...
2009. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Értsd meg őket is. Kiskorú vagy,joggal féltenek. Amit lehetne tenni, hogy leülsz velük és elmondod, hogy nagyon szeretnéd felköszönteni a barátodat. Kompromisszumos megoldásként kérd meg őket, hogy valaki vigyen el és menjen érted. Vagy jöjjön érted a fiú és ketten menjetek át hozzájuk és majd a szüleid hozzanak haza. Az pedig, hogy még szűz vagy ennyi idősen, teljesen normális dolog és még legalább két évig maradj is az.
2009. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is igazuk van, esetleg menjetek el valahova, vagy kéresd el magad a barátod szüleivel.
2009. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
14 évesen maradj otthon és hallgass a szüleidre. Még ott a tojáshéj a fenekeden, kislány vagy még.
2009. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Enegem is nagyon nehezkesen engedtek/engednek át a barátaimhoz, a mai napig!:)


Én azt csináltam, hogy lyukat beszéltem a fejükbe és meggyőztem őket az igazamról.(én ekkor 15 éves voltam)


Próbáld meg te is elmagyarázni nekik, hogy tisztában vagy vele, hogy még gyerek vagy és féltenek de nagyon szeretnél átmenni a barátod szülinapjára és nem lesz semmi baj.-mármint nem fogod még elveszíteni a szüzességedet. Amiket pedig ígérsz tarsd is be.


Kérj meg valakit, hogy vigyen át autóval és hozzon is haza egy megbeszélt időpontra.


Ha mégsem sikerült, azért akkor se keseredj el, ha majd találkoztok négyszemközt felköszöntötd és lehet, hogy sokkal jobb lesz így, mintha náluk ünnepeltél volna!:)


A szüzességed pedig tényleg ráér, de végülis az már tényleg csak a te dolgod, és azt hiszem előttem már páran kifejtették a véleményüket.


Sok sikert!:))


-Tündérlány(17)-

2009. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

FIGYELJ AZ H ÁTMÉSZ HOZZÁ AZ NEM AZT JELENTI H LE IS FEKSZEL VELE!!! ezt elmondtad nekik? de az nem megoldás h nem mehetsz át!!! ilyen nincs, ez már gonoszság, főleg h már több mint 1 éve!! szerintem nincsenek vele tisztában h a mai világban ritka olyan srácot találni aki eddig megmarad a lánynál...


de most ha leakarsz vele feküdni azt jól gondold meg, mer akkor annyi, hiába sirnád vissza, az már nem jön =S de tényleg ha belül is érzed h ez egy stabil kapcsolat akkor ezeket közöld a szüleiddel, h nincs miért félteniük, tudtok magatokra vigyázni minden szempontból... és beszéljétek meg h egyik hétvégén te mész át, másikon ő megy át (suliidőben) ilyenkor nyáron nálunk meg úgy ment h egy héten 4x-5x ő jött át, 2x-3x én, és mégsem mondhatják azt h én lógok a nyakán, másik meg anyudéknak is tudniuk kéne h a barátod szüleivel jó viszonyban kell lenned, mert hát esetleg (remélem lesz veletek ilyen =)) bejelenti anyjáéknak h elakar téged jegyezni, a szülei meg mi van? kis fiam mit akarsz te? ki az a lány? nem is ismerjük? a fiú anyja tökéletes menyet keres a fiának és ha nem ismeri (mert sztem abból az 5 alkalomból nem végig a szüleivel voltál)akkor meg merek rá esküdni, addig húzná amíg teljesen ki nem ismer TÉGED!!!


részemről ennyi, meg még irnék mert ilyeneken felhúzom magam, de már elfáradt a kezem x)


sok sikert! ha azt nézzük a ti jövőtök is függ attól mennyire ismered a szüleit!!

2009. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Nem mondtam hogy most lefekszek vele.Csak azt hogy meg kéne ünnepelni összebújni meg ilyesmi...ÉS köszönöm pl. az utolsót aki megért.Lehet hogy a többieknek is igaza van sőt biztos is.De...Nekem ez kicsit már sz@r...
2009. júl. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!