Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22éves vagyok a szüleim nem...

22éves vagyok a szüleim nem engednek a barátomhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még tanulok, ezért nincs saját keresetem, de anyámék nem szeretik a barátomat, mert ő is elég szegényes családban nőtt fel..pedig neki van keresete már és a szüleiknél laknánk kb 1-2évig amíg össze nem gyűlne a pénz, de ők ezt nem akarják megengedni:S mit tegyek ?
2010. aug. 27. 15:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Nade ott hogy laknátok?

A mai világban csak egy "keresetből" megélni nem túl rózsás dolog.

És ha esetleg szakítotok?Akkor meg természetes lenne, hogy vissza fogadjanak?

Szerintem inkább várj még egy keveset.

2010. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Réti bubuzér ***** válasza:
91%
Amit szeretnél. Ne hagyd, hogy mások mondják meg neked, hogy mit lehet és mit nem. Csak tanácsot fogadj el.
2010. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
15%

Kilátástalan helyzet sajnállak

Fogalmam sincs mit csinálj

bocs

2010. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok párkapcsolat ellenes, de igazat adok a szüleidnek. Maradjál még otthon velük, tanuljál. Gondolj bele elköltöznél, jönne a gyerek, nem tudnád befejezni az iskoládat. Á!!!!! Ha szeretitek egymást majd eldől suli után mit lépsz. Addig is örülj,hogy tanulhatsz, szüleid gondoskodnak rólad.
2010. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Talán azért nem akarják, mert később nem akarnak problémát abból, hogy más tartott el Téged 1-2 évig. Ha költözöl keress magadra, és tegyél le Te is asztalra valamennyi pénzt. Ráadásul ha szegényes családban nőtt fel, nem hiszem, hogy nekik ez jó... Igazuk van, de csak egyrészről, másrészről 22 évesen azt csinálsz amit akarsz.
2010. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ne tegyél semmit! Nem várhatod el, hogy a barátod családja tartson el, főleg, hogy nem állnak jól anyagilag. A szüleidnek igazuk van, bocs! :S
2010. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22 évesen ne mondják már meg, hogy mit csinálsz. ha te szeretnél odaköltözni, akkor költözz, de akkor neked is dolgozni kell valamit, hogy pótolj a kiadásaikba!
2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Mi az hogy 22évesen megmonják mit csinálj??

Hát szerintem ez elég gáz!

Sajnálak,nem tudom hogy mit tegyél.Bocsi.

21/L

2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
85%
mire gyűlne össze a pénz? lakásra? albérletre? hát nemtudom... szerintem ne költözz oda, főleg úgy hogy szegények és neked nincs még kereseted. ez így gáz lenne sztem. spórolni így is tudtok, nyissatok egy közös bankszámlát vagy valami hasonlót, a pasid meg várjon még befejezed az iskolát és utána kevesebb a veszteni valód a költözéssel. Ha a pasid szeret tud várni, ha csak baszni akar valakit esténként akkor nem. Egyébként 18 éved betöltötted oda mész ahova akarsz, de szerelmesen sokszor cselekszik az ember meggondolatlanúl. mérlegelj h mennyivel lenne jobb életed ha odaköltözöl, és mennyit veszíthetsz ha szakítotok
2010. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Mi az hogy 22évesen megmonják mit csinálj??

Hát szerintem ez elég gáz!

Sajnálak,nem tudom hogy mit tegyél.Bocsi.

21/L



Mondjuk, csak azért drága, mert az ő pénzükből él, és hiába mult el 18 éves, mégiscsak a gyerekük, van közük hozzá!

Majd ha önálló keresettel rendelkezik, akkor oda megy ahová akar!

Vagy ha már ott sem lesz jó, akkor aszülőnek kötelessége lesz vissza fogadni?

a szülő nem mondhatja azt, hogy elmultál 18 oda mégy ahová akarsz?!?!

2010. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!