Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha a párotok...

Mit gondolnátok ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Hazaérve az esti sörözésből:

- Volt ott egy csaj, úgy itta a bort mint a vizet, undorító volt!

- Dehát szivem szilveszterkor mi is úgy ittuk.

- Téged is undorítónak találtalak akkor.


2012. júl. 24. 13:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
53%

ÁÁÁ "nem illik ilyet mondani egy nőnek" ha sértve érezzük magunkat már nők vagyunk??? :) Akkor már oda a fene nagy emancipáció? Csak a házimunka terén vagyunk egyenrangúak?


Nem hazudott, őszinte volt. Tudom, hogy fáj a dolog odabent. De gondolkozz el azon, hogy rá haragszol, vagy magad szégyelled?


Ne foglalkozz vele! Ne bántson. Akadnak ilyen bakik az életben.

2012. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Eddig is nőnek tartottam magam. Elvégzem a házimunkát, dolgozok, gyereket nevelek és igen, elvárom, hogy tiszteljenek, ha már én tisztelem a párom. Emancipáció? Hát rendben, ha már mindent megcsinálok, amit a régi nők is plusz jogom van dolgozni is, hát akkor az a minimum, hogy máshoz is jogom legyen, akár egy üvegnyi borhoz is!
2012. júl. 24. 13:33
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!!!


Senki nem mondta, hogy nincs! Nem bántottalak azért mert ittál. Tele tettem :) jellel a kommentemet. Próbáltalak arra vezetni, hogy próbálj túl lépni a sértettségeden, és fogadd el párod őszinteségét. Szerintem ha ennyire bánt a dolog ezentúl egy félpohárka se fog jól esni. Egyenrangú félként kezelt a párod, nem szépített a dolgokon. Erre akartam célozni.

2012. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele hogy mit mondott,azt csinálsz amit akarsz.Ha 8liter bort ittál volna meg,akkor sincs gond,ha jól esett.
2012. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Akkor ne haragudj! Nem bántani akartalak, csak ez a beszólása nekem egyértelmű jele a tisztelete hiányának, pedig tőlem nem ezt kapja ezért esik rosszul. Én is őszinte vagyok, legyen is, de azért mértékkel.
2012. júl. 24. 13:40
 16/37 anonim válasza:
95%
szerintem utálják a pasik ha egy csaj iszik na meg nem is szép az.
2012. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem bunko volt a parod. Mar bocs.

A bort mint a vizet? Na bumm es akkor mar alkoholistanak szamit az ilyen ember? A parod meg nagyon keveset latott, en sajnos ismerek olyan nöket akik a 75 fokos nyers hazipaleszt isszak egyetlen fintor nelkül mint a vizet. Azutan meg kiröhögik a velük ivo ferfiakat hogy mennyire berugtak. Na ahoz mit szolna?

Szerintem az hogy ki hogyan iszik az tökmindegy, mindaddig amig tud viselkedni es eszreveszi magat. Mert anno diszkoban is sok olyan cssajt lattam aki a mosdo padlojan aludt. Vagy akit ugy kellet vinni(huzni) levegözni, mert szinte eszmeletlen volt, közben meg kiesett a melle a felsöjeböl.

Nem kerdezted meg töle, hogy akkor, szilveszterkor miert nem szolt rad hogy a kevesebb több? Vagj neki vissza valami hasonloval. Pl.:Te meg akkor es akkor voltal undorito. De en nem vagyok bunko. Hagy tudja milyen erzes.

Mert oke hogy valaki öszinte. De nem mindegy hogy mikor es hogyan.

2012. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Évente 2-3 alkalommal fordul elő, hogy alkoholt iszok. Komolyan megbántódtam, mert ezt mondta.
2012. júl. 24. 13:43
 19/37 anonim ***** válasza:
71%
szerintem egy kicsit túl van dramatizálva ez a szerelmünknek nem mondunk ilyet.... jó, csúnya dolog, de nem dől össze a világ. na azon akadj fel, hogyan mondta, hanem azon, hogy mit. tehát mindegy, hogy mondja, a lényeg, hogy gáz voltál akkor. Így tudatja, hogy ne igyál annyit. Jöhet a lepontozás, de talán a mondandón is el kell gondolkodni. azt meg mond meg neki, hogy ha valami gondja van, mondja meg akkor és normális hangnemben, ne fél évvel később akadjon fent valamin.
2012. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a párod bunkó volt, ha akkor szilveszterkor tényleg csak borozgattatok. Én biztos vissza szóltam volna neki.
2012. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!