Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha a párotok...

Mit gondolnátok ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Hazaérve az esti sörözésből:

- Volt ott egy csaj, úgy itta a bort mint a vizet, undorító volt!

- Dehát szivem szilveszterkor mi is úgy ittuk.

- Téged is undorítónak találtalak akkor.


2012. júl. 24. 13:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
27%

Hát sz szerintem is elég gáz, mármint annyit inni.

Az, hogy úgy iszod mint a vizet önmagában nem jelent semmit, egy pohárral is lehet úgy inni, kettővel is.


Szerintem a részeg nő, a részeg férfinél is undorítóbb, kiábrándítóbb, habár én magam nő vagyok.


Nálunk részegedés még nem fordult elő, és vagyunk annyira értelmesek, hogy annyit iszunk, hogy még megmaradjunk normálisnak...


Ha nem voltál részeg nem értem a párodat...Ő sem különb...

2012. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
ha tényleg úgy ittad,megértem h undorító volt neki. örülj inkább h őszinte volt és ezentúl figyelj oda magadra
2012. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én mit szólnék? Hát nevetnék, és mondanám hogy "hú de vicces...". Ismerem a párom humorát, és ő bizony csak viccből mondana ilyet.
2012. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

Nézd kérdező, nálam egy óvodás is több alkoholt iszik. Szóval a mértékem nagyon alacsony.


De! Ha én a párommal megiszok nagyon ritkán, valmai alkalomból 1 üveg bort, az simán belefér még nekem is. Sőt! Ha nagyon nagy alkalom van (szilveszter és egy nagyon jó évet zártunk vagy esetleg egy hétköznap, amit "felalkalmasítunk", pl költözés után, esetleg egy nagyon nehéz munkahónapok után stb) a kettő üveg bor is belefér. De ez nagyon ritkán van és kétszemélyes ez a két üveg bor. Mondom, nálam ez még belefér.


De nem mindegy az ivás is. Egy nő ne vedeljen üvegből, ne igyon húzóra bort meg stb. Szépen elkortyolgatjuk, elkoccintjuk az 1-2 üveg bort. Az hogy kit mennyire üt meg, nem téma, nincs harmadik, nincsenek rövidek, csak beszélgetés, szex és/vagy alvás. :)


A vedelő nő gusztustalan.

2012. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy ha a párod nagyon undorítónak találta az ivásod, akkor miért nem irányított a jobb modor szerint?
2012. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet biztos nem mondana senki, mert nem iszok alkoholt, mert undorító aki vedel, főleg ha "issza mint a vizet". Nemtől függetlenül. De ha leinnám magam és ezt kapnám, hát egyetértenék. Őszinte volt. Van ilyen.
2012. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. júl. 25. 08:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!