Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha a párotok...

Mit gondolnátok ha a párotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Hazaérve az esti sörözésből:

- Volt ott egy csaj, úgy itta a bort mint a vizet, undorító volt!

- Dehát szivem szilveszterkor mi is úgy ittuk.

- Téged is undorítónak találtalak akkor.


2012. júl. 24. 13:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%
13-as: Akkor kezeli egyenrangúnak, ha a férfiakra is ilyen megjegyzéseket tesz, amikor isznak, nemcsak a nőkre.
2012. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Hát, "érdekes" beszólás.
2012. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon nagy bunkóság volt tőle, és nem is érti miért bántódtam meg. Elhiszem, hogy nem az volt a célja, hogy belém törölje a lábát, de pontosan úgy sült el. Inkább nem is szólok hozzá mert minek?
2012. júl. 24. 13:48
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Oké, bunkó volt, sértődj meg amennyire meg kell, de aztán lépj tovább. Ne húzzátok sokáig a sértődést, jobb a békesség. :)


23N

2012. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
67%

Bolhából elefánt. Ti nők (ha már a női mivoltodra alapozod a sértődésed) nagyon szépen tudjátok az élet apró jelenségeit felnagyítani, hogy aztán meglegyen a napi érzelmi civódás és a pletykatéma (most is ezért tetted fel a kérdést,persze kíváncsi vagy a véleményekre,de azért ez jó kis pletyi téma,ahogy elnézem). Tudom, hogy nem fogtok ezzel egyetérteni és legbelül vérig vagytok sértve,mert hát mit képzel egy férfi,hogy megmondja nektek, le is leszek pontozva, de ha őszintén elgondolkodnátok ezen a "felnagyításon" , akkor a ti életetek is nyugodtabb lenne.


A válasz röviden a kérdésre: semmit, ő így látta akkor, akkor is undorítónak látna a párod ha elkísérne a vécére,mert 5 percenként rádjön a tudodmi. Na most a kettő között nincs nagy különbség. Csak fel kéne már fogni.

2012. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
85%

Hát én komolyan nem értem. Ki a fenével legyen őszinte az ember a világban, ha a saját párjával sem lehet? :o Ha egyszer nem találta szépnek a látványt, akkor mi legyen? Búgja a füledbe, hogy de te akkor is szép voltál édes kis angyalom? Te kérdeztél rá, ő meg őszinte volt. :)


Én is férjnél vagyok, és hát az ember néha a házastársa mellett is csak ember. Sok olyan dolgot megéltünk együtt, amikor nyilvánvalóan undorító látványt nyújthattam neki. (Pl. tartott a wc fölött, mikor 40 fokos lázzal hánytam stb.) Ha ez után azt mondja, hogy hát aranyom, gusztustalan voltál, akkor legfeljebb együtt nevetünk rajta, de ilyenen megsértődni? :o

2012. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is undorító, ha egy nő iszik! Én soha nem szoktam. Talán azért, mert anyám alkesz.

23N

2012. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
30%

Engem is nagyon megbántott volna egy ilyen mondat, és bizony jól meg is mondtam volna a magamét!!! Miért? Mennyivel szebb látvány egy négykézláb csúszó-mászó részeg férfi, mint egy nő?? Ez is csak egy olyan dolog, amit a férfiaknak jobban elnéz a társadalom!

Nagyon nem mindegy, hogy valaki vedeli a kannást, úgy, hogy orrán-száján folyik..

vagy "issza, mint a vizet" a minőségi bort, 1-2 üveggel, mert szereti.. főleg Szilveszterkor..

Ja, és még ha úgy is gondolom, hogy nem szimpatikus amit a párom tesz, nem bántom meg egy ilyen mondattal! Hacsak nem vagyok jókora paraszt!


Ha szeretném az alkoholt, biztosan borozgatnék, ha úgy tartaná a kedvem!

2012. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én nem megsértődtem volna, hanem visszavágtam volna neki valamivel. Biztos volt már is "undorító". Bunkó megjegyzés volt az biztos, de felesleges rajta sokáig rágódni. Jobb a békesség, beszéljétek meg egymással a dolgot!
2012. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
40%
valóban undorító a dolog....úgyhogy....jogos.
2012. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!